Skip to content
Home » Haney vs Lomachenko: data, pradžios laikas, apatinė kortelė ir tiesioginės transliacijos informacija

Haney vs Lomachenko: data, pradžios laikas, apatinė kortelė ir tiesioginės transliacijos informacija

Devin Haney – Lomachenko ir PPV undercard kovos bus tiesiogiai transliuojamos per ESPN+ nuo 22 val. ET / 19 val. PT

Devinas „Svajonė“ Haney (29-0, 15 KO) iki svarbiausios karjeros kovos liko lygiai mėnuo.

24 metų lengvaatletis karalius gins savo karūną prieš buvusį trijų divizionų čempioną Vasilijus „Loma” Lomačenko (17-2, 11 KO) Šeštadienį, gegužės 20 d., MGM Grand Garden arenoje Las Vegase.

Pagrindinė Haney prieš Lomachenko korta bus transliuojama tiesiogiai Aukščiausias ESPN+ PPV reitingas, renginio išskirtinis skaitmeninis platintojas Jungtinėse Valstijose, prasidedantis 22 val. ET/19 val. PT. Be to, jį bus galima įsigyti per kabelinės ir palydovinės televizijos mokamų paslaugų teikėjus, o jo kaina yra 59,99 USD visiems platintojams.

KAS LAIKAS HANEY VS. LOMA KOVA?

 • Data: šeštadienis, gegužės 20 d
 • Pradžios laikas: 22 val. ET / 3 val. BST
 • Pagrindinio renginio žiediniai takai (apytiksliai): 12 val. ET / 5 val. BST
 • Pagrindinė korta turėtų prasidėti 22 val. ET / 3 val. BST, o pagrindinio renginio žiediniai takai numatyti 12 val. ET / 5 val. BST.
 • Žiūrovai JAV galės įsigyti kovą per ESPN+ PPV
 • Kova vyks Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje.

Prieš pagrindinę kortą bus parodyta dviejų kovų ESPN transliacija, kurioje dalyvaus laisvos WBO jaunių lengvosios atletikos pasaulio čempionės kovos tarp Australijos buvusio pasaulio čempiono. Andrew Moloney (25-2, 16 KO) ir Japonijos nenugalėtas buvęs WBO lengvojo svorio čempionas Junto Nakatani (24-0, 18 KO). Transliacijos pradžioje bus nenugalimas vidutinio svorio žaidėjas Nico Ali Walsh (8-0, 5 KO), Muhammado Ali anūkas, suplanuotame aštuonių raundų mače prieš ryžtingą priešą.

Moloney-Nakatani ir Ali Walsho sugrįžimas bus tiesiogiai transliuojamas ESPN, ESPN Deportes ir ESPN+ 20 val. ET / 17 val. PT.

„Top Rank“ kartu su „Devin Haney Promotions“ ir „DiBella Entertainment“ reklamuojami bilietai dabar parduodami axs.com.

Ketvirtadienio žiniasklaidos treniruotėse Las Vegase tai turėjo pasakyti Haney, Moloney ir Ali Walsh. Taip pat dalyvavo lengvasis reiškinys Emiliano Fernando Vargas, kuris pasirodys ESPN+ transliuojamoje apatinėje kortoje prieš oponentą, kuris bus įvardytas.

Devinas Haney

„Stovykla buvo puiki. Aš jaučiuosi gerai. Aš jaučiuosi stipri. Mano svoris geras. Esu laiminga ir geros nuotaikos. Aš pasiruošęs eiti.”

„Kai mes pradedame muštis, tai yra karas. Tai kova. Du kariai eina į jį. Eidami į tą ringą pastatome savo gyvenimą ant ribos.

„Jis turi patirties ir ringo generolo pareigas. Žinau, kad jis treniruojasi nešvariai kovai. Jis nori patekti ir kuo labiau susitepti klinche. Štai ką aš girdėjau, kad jis treniruojasi. Mes tiesiog ruošiamės tam, ką jis atneš ant stalo. Žinome, kokios kovos jis nori.

„Tai palaima. Džiaugiuosi, kad pagaliau sulaukiu jo šaudymo. Stalai apsivertė. Geras jausmas, kad stalai apsivertė. Dabar aš esu vaikinas, kuris dovanoja jam šūvis. Džiaugiuosi, kad galiu įrodyti save“.

Andrew Moloney

„Mano tikslas yra tapti dukart pasaulio čempionu ir darau viską, kad įgyvendinčiau savo svajonę. Junto Nakatani yra puikus kovotojas, ir aš tikrai tikiu, kad turiu viską, ko reikia, kad jį nugalėčiau.

Nico Ali Walsh

„Aš pradėjau boksuoti Billo Haney sporto salėje ir džiaugiuosi galėdamas dalyvauti tokiame didžiuliame renginyje. Kovos mano gimtajame mieste visada yra ypatingos. Negaliu laukti gegužės 20 d.

„Tai mano pirmasis suplanuotas aštuonių ratų lenktynės, o tai dar vienas žingsnis mano profesinėje kelyje. Esu atsidavęs savo darbui ir nekantrauju parodyti gerbėjams, kiek patobulėjau nuo paskutinės kovos.

Emiliano Fernando Vargaso ir Abdullah Masono antraštės Haney-Loma ESPN+ Undercard Las Vegaso MGM Grand Garden arenoje

Pora 19-mečių lengvaatlečių vunderkindų turi sugrįžti atskiromis kovomis, kaip ESPN+ transliuojamos apatinės kortelės dalis į pagrindinį PPV turnyrą, kurį veda neginčijama lengvo svorio čempionato kova tarp Devino Haney ir Vasilijaus Lomačenko MGM Grand Garden arenoje m. Las Vegasas.

Nenugalimas Las Vegaso gimtoji Emiliano Fernando Vargas susikaus su varžovu, kuris bus pavadintas keturių raundų kovoje, ir Klivlande gimusiu pietiniu Abdullah Masonas susidurs Desmondas Lyonas šešiaratyje.

Vargas sugrįžimas, Mason-Lyons ir papildomos undercard kovos bus tiesiogiai transliuojamos per ESPN+ nuo 18 val. ET/15 val. PT.

Srautas vyks prieš dviejų kovų ESPN transliaciją, kurioje bus rodomas laisvas WBO jaunių lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono titulas tarp Australijos buvusio pasaulio čempiono Andrew Moloney ir Japonijos nepralaimėjusio buvusio WBO vidutinio svorio kategorijos čempiono Junto Nakatani. Moloney-Nakatani ir vidutinio svorio perspektyvos Nico Ali Walsh sugrįžimas bus tiesiogiai transliuojamas ESPN, ESPN Deportes ir ESPN+ 20 val. ET / 17 val. PT.

Pagrindinė Haney prieš Lomachenko korta bus transliuojama tiesiogiai Aukščiausias ESPN+ PPV reitingas, renginio išskirtinis skaitmeninis platintojas Jungtinėse Valstijose, prasidedantis 22 val. ET/19 val. PT. Kaina 59,99 USD visiems platintojams, ji taip pat bus prieinama per kabelinius ir palydovinius mokamus už peržiūrą teikėjus.

PPV apatinėje kortoje yra 10 raundų jaunimo lengvasvorio bendras žaidimas tarp dviejų divizionų pasaulio čempiono Oscaro Valdezo ir Adamo „BluNose“ Lopezo 2019 m.

PPV pirmenybėse kylantis lengvaatletis Raymondas „Danger“ Muratalla 10 raundų metu susigrums su galingu Namibijos varžovu Jeremia Nakathila.

„Top Rank“ kartu su „Devin Haney Promotions“ ir „DiBella Entertainment“ reklamuojami bilietai dabar parduodami axs.com.

Vargas (4-0, 3 KO) buvo septynis kartus šalies mėgėjų čempionas, prieš debiutuodamas profesionalų gretose 2022 m. gegužę, kai pirmame raunde nokautavo Markas Salgado. Spalio mėnesį „El General“ pasirašė daugiametę reklamos sutartį su „Top Rank“ ir debiutavo su Julio Martinezu. Vadovaujamas savo tėvo ir trenerio, buvusio pasaulio čempiono Fernando „El Feroz“ Vargaso, jaunasis lengvaatletis šiemet jau iškovojo dvi pergales, vasarį keturiais raundais nugalėjo Francisco Duque ir antrojo raundo nokautu prieš Edgarą Uvalle. balandį.

Masonas (7:0, 6 KO) buvo laikomas vienu ryškiausių JAV mėgėjų bokso talentų prieš pasirašydamas sutartį su „Top Rank“ 2021 m. spalį. Masonas profesionalas debiutavo 2021 m. lapkritį, antrojo rato TKO įveikęs Jaylaną Phillipsą. 2022 metais Masonas atmušė keturis nokautus rezultatu 5:0. Pietų letenos fenomenas pirmą kartą sustojo prieš Ericką Garcia Benitezą balandžio mėnesį. Lyons (8:2, 2 KO) yra 24 metų Pietų Karolinos gyventojas, kuris praėjusių metų gegužę šešių raundų sprendimu nugalėjo Aaroną Jamelą Hollisą.

Kitame apatiniame kortelių veiksmų sraute per ESPN+:

 • Jaunesnysis plunksnas Floydas „Cashflow“ Diazas (8-0, 3 KO) atrodo, kad sužibės prieš gimtojo miesto minią aštuonių raundų kovoje su būsimu ryžtingu priešu. Diazas praėjusį lapkritį ketvirtajame TKO etape įveikė Edgarą Joe Cortesą.
 • Vidutinio svorio šliužas Amari Džounsas (8-0, 7 KO) 2023 metais debiutuos šešių raundų rungtynėse. 2022 m. Jonesas išvyko į Melburną (Australija) ir kovėsi abiejose Haney-George’o Kambososo jaunesniojo kovose.

HANEY VS. LOMAČENKO KOVOS KORTA

 • Devinas Haney prieš Vasilijų Lomačenko; Už Haney’s IBF, WBA, WBC ir WBO lengvo svorio pasaulio titulus
 • Juno Nakatani prieš Andrew Maloney; Už laisvą WBO pasaulio supersvorio titulą
 • Raymondas Muratalla prieš Jeremiją Nakathilą; Lengvas
 • Oskaras Valdezas prieš Adamą Lopezą; Super plunksna