Skip to content
Home » Haney vs. Lomačenko: „Neįmanoma svajonė“

Haney vs. Lomačenko: „Neįmanoma svajonė“

Sapnuoti neįmanomą svajonę, kovoti su neįveikiamu priešu, stengtis, kai per pavargusios rankos, pasiekti nepasiekiamą žvaigždę.

Kai Vasilijus Lomačenko žengs per lynus ir susidurs su neabejotinu pasaulio lengvo svorio čempionu Devinu Haney, dukart olimpinio aukso medalio laimėtoju iš Ukrainos (mėgėjų rekordas 396-1) ir 3 divizionų pasaulio čempionu dalyvaus Las Vegaso lažybose. pirmą kartą savo karjeroje nusileido.

2013 m. debiutavęs Lomačenko (17:2 pralaimėjimai (11 Koso)) buvo laikoma kita didele bokso žvaigžde. Po tikėtino gero starto pirmoje profesionalų kovoje jis kovos su Orlando Salido dėl WBO plunksninio svorio čempiono titulo. istorinę rekordinę kovą Teksase. Salido nepavyko įveikti svorio, bet kova vyko į priekį. Pati kova buvo grubus ir nešvarus reikalas, kai Salido griebėsi nedidelių smūgių ir smūgių galva, o tai nuliūdino ukrainiečio pietinę leteną ir atšiaurų supratimą, kad jis nėra Ilgiau mėgėjų varžybose Salido laimėjo kovą daliniu sprendimu, tačiau titulas liko laisvas.

Po to Lomačenko buvo dar viena kylanti žvaigždė Gary Russell Jnr (24:0 (14 Kos) už laisvą diržą ir galimybę sukurti istoriją ir lygų Saensaką Muangsuriną, iškovojus pasaulio čempiono titulą trečiojoje profesionalų kovoje. Lomačenko pasirodė esąs kaip tik įgudęs su puikia kojomis ir smūgių galia, laimėdamas daugumos sprendimą Los Andžele. Iš ten jį atitiks geri kovotojai jaunesniojo lengvo svorio kategorijoje Roman Martinez (5-as TKO) ir sunkaus smūgio Nicholas Walters ( 7-asis TKO / išėjimas į pensiją), o vėliau daug mažesnis, Guillermo Rigondeaux kovoje, per kurią „Šakalas“ pasitraukė iš savo taburetės, nes buvo išmestas ir dominuoja, jis taip pat kovos pradžioje patyrė stipriai sumuštą ranką.

Lomačenko buvo geriausioje situacijoje ir pasiekė aukščiausią lygį, o kai jis paskelbė revanšą su Salido, tai priartėjo, bet niekada neįvyko, ir jis tęsia . Laimėjo Jose Pedraza (sunki taškų pergalė), Jorge Linares (pergalė TKO 10-ajame kūno metime), Anthony Crolla (4-as sustojimas) Luke’as Campbellas (pergalė plačiu tašku) sukūrė sceną didelei kovai su įžūliu Niujorko lengvuoju svoriu, Teofimo Lopezas. Kovoje vyrą, kurį jie vadino „High Tech“, visą naktį išmušė Lopezas, 2020 m. pralaimėdamas per čempiono distanciją. Daugelis manė, kad Lomačenko atsidūrė pabaigoje. Traumos, neveiklumas ir tėvas laikas jį pasivijo ir buvo užduodami klausimai, ar čempionas iš Ukrainos dar turi galių ir noro kovoti toliau, ar jau viskas.

Tada Lomačenka skyrė laiko nuo bokso pailsėti ir pasidaryti operaciją. Lopezas toliau kovos su muštyniaujančiu australu George’u Kambososu jaunesniuoju ugnies mūšyje, kurio metu čempionas pralaimėjo taškus savo gimtajame mieste.

Lomačenko nusprendė sugrįžti 2021 m. Jis būtų galėjęs kovoti su bet kuo, bet susikovė buvusį pasaulio čempioną Richardą Commey, įveikdamas jį taškais. Tada jis prisijungs prie savo tėvynainių namuose Ukrainoje, gindamasis ir kovodamas jų kovoje už laisvę, o 2022 m. vėl grįš kovoti su savo senuoju sparingo partneriu Jamaine’u Ortizu ir sunkiai iškovojo taškus.

Devinas Haney lankėsi sporto salėje nuo 7 metų, vadovaujamas tėvo ir trenerio. Jie išvyko į kelionę, kurios metu Haney puikiai pasirodė mėgėjų (138-8) ir buvo reklamuojamas kaip kitas Floydas Mayweatheris. Nuo tada, kai 2015 m. tapo profesionalu, Haney išsiuntė kiekvieną kovotoją, boksininką, peštuką, kuris su juo dalijosi ringe, kovojo nuo 7 iki 9 kartų per metus neįtikėtinoje pergalių serijoje 29:0 su 15 Kosų ir tapo neabejotinas lengvo svorio pasaulio čempionas.

Jo kovose su Jo Jo Diaz ir Gamboa buvo aišku, kad jie gerokai pralenkė savo rezultatyvumą, nes Haney išmušė, galvojo ir išmušė juos, kontroliuodamas kovą dėl pergalės taškais. Tik vienas kovotojas davė Haney tikrą išbandymą ir, be abejo, labai prieštaringą sprendimą – Jorge Linaresas kovojo paskutinę puikią kovą ir pralaimėjo taškais.

Haney keliaus į Australiją kovoti su naujai karūnuotu čempionu George’u Kambososu jaunesniuoju ir nors austras kalbėjo apie karą ir sunaikinimą bei žygiavo namo pergalingai, ateis kovos vakaras, Haney beveik įveikė jį žaibišku smūgiu / lazda ir judėjo laimėti. lengva užfiksuoti neginčijamą lengvo svorio pasaulio čempionatą. Jis vėl grįš į Melburną, kur sužaistų nepateisinamą revanšą, kuris baigėsi taip pat, tačiau šį kartą jis įveikė australą viena ranka, kontroliuodamas atstumą ir sutvirtėjo kaip karalius ties 135.

YouTube vaizdo įrašas

Kova

Jei pažvelgsite į šias rungtynes ​​aukštyn, Haney turi ūgį, didžiulį pasiekiamumo pranašumą ir yra didelis stiprus lengvasvoris, bet nėra žinomas kaip pragaištingas smūgiuotojas, o būdamas 24 metų jis bus greitesnis ir be traumų.

Lomachenko yra 35 metai, o su ilga mėgėjo karjera ir visus tuos metus treniravosi, skausmai ir traumos jį visada lydės. Jis turi čempionato lygio patirties, turi aukštą bokso IQ ir jam reikės ją panaudoti. Jis turi galią ir yra kietas pietų letenų kovotojas, kuris žino savo kelią ringe. Jis smūgiuoja iš visų kampų ir gali lengvai pavogti raundus, kad laimėtų taškų.

Ar Haney yra nenugalimas priešas? Ar gali Lomačenko kovoti, kai jo rankos per pavargusios, kad pasiektų nepasiekiamą žvaigždę, ar Haney yra neįmanoma svajonė?

Gary Toddas jau daugiau nei 30 metų dalyvauja visuose bokso sporto aspektuose ir yra pripažintas tarptautiniu mastu geriausiai parduodamas savo knygomis autorius. Naujausia jo knyga „Annie’s Boy“ yra prieinama visose parduotuvėse ir internete Garytodd.org