Skip to content
Home » Griebimo vadovas pradedantiesiems – „Invictus Fitness“.

Griebimo vadovas pradedantiesiems – „Invictus Fitness“.

Griebimo vadovas pradedantiesiems
Vaizdo įrašas Jaredas Endertonas

Yra tiek daug apie ką galvoti, kai kalbama apie plėšimą, ypač kai esate gana naujokas. Šiame vaizdo įraše Invictus sunkiosios atletikos treneris Jaredas Endertonas dalijasi keletu pagrindinių dalykų, kurie padės jums priminti, kur turėtų būti jūsų kūnas ir į ką turėtumėte sutelkti dėmesį kiekvienoje kėlimo fazėje.

Nustatykite sukibimo plotį – Tai bus vienodo pločio kiekvieną kartą, kai plėšysite ir pritūpsite virš galvos. Kai strypas yra pakabinimo padėtyje (rankos tiesios ir kabo iš šonų), jis turi remtis į klubų kišenę arba diržo liniją.

Naudokite „Hook Grip”. – Čia nykštys pirmiausia suima juostą, tada pirštai suima nykštį. Kablio rankena yra pati tvirčiausia rankena, kurią galite naudoti, todėl, nors iš pradžių ji gali būti nepatogi, ilgainiui jums bus geriau, jei galėsite įveikti pradinį diskomfortą.

Pradinė padėtis – Atsistokite kuo arčiau strypo ir pritūpkite, kad įsikibtumėte į kabliuko rankeną. Jūsų pečiai turi būti sukrauti ant strypo, pėdos turi būti klubų ir pečių plotyje, nugara tvirtai pritvirtinta, o akys aukštyn. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra šiek tiek kitokia sąranka, nei naudotumėte traukdami mirtį – čia klubai yra žemiau ir svarbu, kad žiūrėtumėte tiesiai priešais save, o ne į grindis.

Traukimas – Tai 1-oji kėlimo fazė nuo grindų iki šlaunų vidurio. Šios kėlimo dalies metu jūsų nugaros kampas neturėtų per drastiškai pasikeisti, o strypas turi judėti lėtai ir kontroliuojamu tempu, kai pradedate atsistoti. Patraukite juostą atgal į save ir kelius į tiesesnę padėtį. Išsaugokite klubų tiesimą kitai fazei – jie dar neturėtų atsidaryti, todėl jūsų nugaros kampas neturėtų keistis.

Pratęsimas – Taip pat žinomas kaip šuolis arba trigubas pratęsimas, yra 2-oji plėšimo fazė. Kai atsistosite savo strypą nuo grindų iki šlaunų vidurio (1 fazė – traukimas), TAI stumsite kojas į grindis ir kuo stipriau atskleisite klubus, o pečius stumsite atgal už savęs. Dėl šių pastangų strypas turėtų pakilti aukštyn – ir toliau valdykite jį link kūno, kad nepamestumėte jos priekyje ar gale.

Priėmimas – Tai yra 3-ioji plėšimo fazė ir turėtų būti traktuojama kaip labiau traukimas PO strypo, o ne strypo „pagaudymas“. Reiškia, kai 2 fazėje mesti tą strypą per galvą, negali tiesiog atsipalaiduoti ir tikėtis, kad po to jį sugaus. Turite greitai šiek tiek išstumti kojas, kad pasiektumėte pritūpimo padėtį, ir aktyviai TRUKTI save prie strypo ir atlikti stipriausią pritūpimą virš galvos, kokį tik galite padaryti. AKTYVIAI pasiekę savo poziciją, galite neleisti strypai atsitrenkti į jus, smogdami į ją kumščiu. Šios padėties apačioje strypas turi būti šiek tiek už ausų ir tiesiai virš kulnų. Iš pradžių gali tekti pagauti jį aukščiau, o tada važiuoti žemyn į apačią. Jei tai darysite, 2–3 sekundes palaikykite pritūpimo apačioje, kad padėtumėte lavinti judrumą ir stabilumą.

Nesvarbu, koks jūsų lygis, jei norite pagerinti savo keltuvus, turite kelti daugiau. Be to, kad atliksite konkretų kėlimą, kurį norite patobulinti, pavyzdžiui, traukimą, daug greičiau pasieksite, jei taip pat įgysite įgūdžių ir atliksite papildomą darbą, kuris pašalins kiekvieną kėlimo sritį ir formos bei technikos trūkumus. Išbandykite patys su trenerio Jaredo programavimu ir atsiliepimais bei kitų žmonių palaikymo tinklu visame pasaulyje internetinėje programoje „Invictus Weightlifting“.

INV-Evergreen-Banner-Svorio kilnojimas