Skip to content
Home » Gervonta Davis vs. Shakuras Stevensonas = „Geriausia kova“, sako Jeffas Mayweatheris

Gervonta Davis vs. Shakuras Stevensonas = „Geriausia kova“, sako Jeffas Mayweatheris

Autorius Adomas Baskinas: Jeffas Mayweatheris sako, kad „geriausia kova“, kurią galima surengti esant 135 ir 140, yra Gervonta Davis ir Shakur Stevenson.

Jeffas mano, kad tai tolygiai suderintas konkursas, kurio metu bokso gerbėjai sėdės ant savo sėdynių krašto, nežinodami, kaip tai baigsis.

Turėdamas Shakuro techninius įgūdžius, jis gali aplenkti Gervontą (29:0, 27 KO) ir priversti jį atrodyti prastai, kaip tai padarė su Oscaru Valdezu ir Jameeliu Herringu.

Shakuras (20-0, 10 KO) su kiekviena kova darosi vis geresnis, o jei esate Tankas, pravartu kovoti su juo, kol jis nepateks į stadiją, kurioje tai net nebus konkurencinga.

Kitą savaitę Tankas gali susidurti su neabejotinu lengvo svorio čempionu Devinu Haney, jei jis kitą savaitę įveiks Vasilijų Lomačenko jų kovoje gegužės 20 d. per ESPN PPV.

Tai yra logiškas kitas žingsnis Tankui, nes jis negali sau leisti laukti, nes Haney vos uždirba 135, ir yra didelė tikimybė, kad jis praras keturis savo titulus per kovą ar dvi.

Rolando turėtų laimėti

„Rolly yra labai geras smūgiuotojas. Jis turi tam tikrų bokso įgūdžių, bet atrodo, kad jais nesinaudoja“, – „Fighthype“ sakė Jeffas Mayweatheris, įvertindamas Rolando „Rolly“ Romero.

„Ši kova jam turėtų būti labai laimėta. Jis kovoja su vaikinu, kuriam 40 metų“, – apie Ismaelį Barroso sakė Jeffas. „Jam atrodo apie 60 metų. Aš ketinu išlaikyti tai tikra. George’ui Foremanui buvo 45 metai, bet vis tiek.

„Esu kaip ir visi kiti. Rolly turėtų laimėti šią kovą įspūdingai. Jei jis to nepadarys, Tankui nėra prasmės gaišti laiko su juo. Bet jei jis gerai atrodo ir Rolis gali save parduoti.

„Rolly galės pakartoti tokią kovą vien todėl, kad tikriausiai pateks po savo [Tank Davis] oda, bet Tankui nereikia dar kartą įrodinėti. Jis turi kitų vaikinų, kurie turi rimtesnes kovas.

Gervonta prieš Shakurą = „Geriausia kova“

„Manau, kad būtent tai Tankas ir ketina daryti. Jis dabar išgrynins pinigus nes jis pasiekė tą tašką, kai pasakė: „Aš neketinu per daug ilgiau kovoti“.

„Turi Shakuro kovą, Devino kovą, Teofimo kovą; Jūs turite Joshą Taylorą ir daug vaikinų, kurie vis dar yra ten. Geriausia kova man tikriausiai yra jis ir Shakur.

„Tai kova, kai sėdėsite savo vietoje ir būsite linksmi kiekvieną tos kovos sekundę, ir niekas nežino, kaip ta kova baigsis.

„Shakuras yra puikus boksininkas, tačiau Tankui užtenka tik vieno smūgio, o jei Tankas jį sugaus, nesvarbu, koks jis puikus, jis tikriausiai taip pat išeis. Tai vienintelis dalykas su Tanku. Tankas yra vieno smūgio nokautas, ir iš esmės jo IQ yra nepaprastai aukštas.

„Žmonės nepripažįsta jo dėl jo nokautų santykio, bet dalykas yra tas, kad kiekvienas, kuris žengs į ringą su juo, turi galimybę eiti ne taip, kaip išėjo. Kad guli ant nugaros.

„Aš nebūtinai taip galvoju“, – sakė Jeffas, paklaustas, ar nemano, kad Stevensonas fiziškai gali būti toks pat, kai jį nokautavo Tankas Deivisas. „Kai kurie kovotojai juos sugadins.

„Tuomet turi kitus kovotojus, o taip nėra. Tai kaip mano brolis Rogeris. Jis pralaimėjo kovą ir iškovojo dar vieną pasaulio čempiono titulą. Jis pralaimėjo kovą ir iškovojo dar vieną pasaulio čempiono titulą“, – sakė Jeffas.

Ryano Garsijos kišenės pilnos

„Daugelis vaikinų negali atsigauti po labai, labai sunkios kovos, kaip ir Ryanas Garcia“, – sakė Mayweatheris. „Nemanau, kad ši kova ką nors pakenkė Ryanui Garciai. Jo kišenės pilnos kaip velniškai [with money from his fight with Gervonta on April 22nd].

„Jo kišenės buvo pilnos, o reikalas yra toks. Maniau, kad jis neturės galimybių [against Tank Davis]ir realiai jis neturėjo jokių šansų, bet apgavo visą pasaulį.

„Dalykas yra toks. Aš suprantu, kai jis nukentėjo, kaip tai veikia, nes aš anksčiau taip gavau smūgį, ir aš padariau lygiai tą patį, ką padarė jis. Paėmiau kelį. Skirtumas tik tas, kad aš sparingavau. Taigi nieko nebuvo. Aš galėjau mesti, bet jis to nepadarė.

„Tikimės, kad jis grįš prie piešimo lentos ir dirbs daugiau ir iš tikrųjų bus toks žmogus, kokiu jį laikė žmonės“, – sakė Jeffas.

YouTube vaizdo įrašas