Skip to content
Home » Gervonta Davis vs. Devinas Haney’is „niekada neatsitiks“, sako Lomachenko

Gervonta Davis vs. Devinas Haney’is „niekada neatsitiks“, sako Lomachenko

Autorius Craigas Daly: Vasilis Lomačenko mano, kad Devinas Haney nusuks Gervontą Davisą ir iššaus iki 140, kad galėtų lengvai kovoti. Loma mano, kad Haney yra vis dar purtyti nuo jų kovos ir prarado norą vytis dideles palikimą lemiančias kovas.

Sunku įsivaizduoti, kad Haney (30:0, 15 KO) pralaimėtų megakovą prieš nenugalimą WBA „įprastą“ lengvo svorio čempioną, ypač atsižvelgiant į tai, kiek karščio jis atėmė iš gerbėjų nuo gegužės 20 d. pergalės prieš Lomachenko.

Kai kurie verčia manyti, kad Haney nenori Tank Davis kovos, nes praėjusią savaitę jis iššaukė WBC 140 svarų čempioną Regisą Prograisą. Šis Haney veiksmas parodė, kad Prograis (28-1, 24 KO) yra jo taikiklyje, o ne Tankas Davisas.

Tai niekada neįvyks, nes dabar jis [Haney] supranta savo lygį. Dabar manau, kad jis svers 140 svarų ir kovos tik su įprastais boksininkais“, – ESNEWS sakė Lomachenko, paklaustas, ar Haney kovos su Gervonta Davisu.

Ar tai, baimės elgesys arba dėl kitų priežasčių pradėtas kraustymasis nežinomas. Žvelgiant į tai, kaip Haney atrodė išsekęs per kovą su Lomachenko, prasminga jam pereiti iki 140.

Bokso gerbėjai gerbs Haney ir pamirš jo prieštaringai vertinamą pergalę prieš Lomačenko, jei jis stos prieš Prograisą, nes šis kovotojas laikomas geriausiu 140-ies.

Jei Loma yra teisus dėl įsitikinimo, kad Haney pripažįsta, kad jis nėra pakankamai talentingas, kad įveiktų aukštesnio lygio kovotojus, tai gali padidinti tikimybę, kad kitą kartą jis žais rungtynes ​​su Gervonta, kol dar turės savo neginčijamą čempiono titulą.

Tų diržų turėjimas reiškia pinigus Haney, o jei jis juos praras, jis neturės diržų ir niekuo nesiskirs nuo bet kurio kito varžovo, turinčio 135 ar 140.

„Loma laimėjo tą kovą, bet tu žinai Deviną, jis nėra teisėjas; jis nepriėmė tokio sprendimo“, – „Fighthype“ sakė Floydas Schofieldas.

„Kaip sakiau, žmonių nuomonės skiriasi. Mačiau dalykų, kurių kažkas nematė, ir maniau, kad Devonas laimėjo kovą. Taigi viskas priklauso nuo visų nuomonės, kurios sklando aplinkui.

„Tai buvo labai techniška kova pirmyn ir atgal. Aš nemoku meluoti. Taigi galėjo būti kadrų, kuriuos mačiau aš, o gal ir kažkas kitas. Bet aš asmeniškai atidaviau jį Lomačenkai. Tačiau mano tėtis skyrė 9–3 Lomačenko.

„Jei taip yra, tada taip, nes viskas priklauso nuo kovos užbaigimo. Aš būtinai to nesakiau. Nemaniau, kad Devinas pradėjo stipriai, bet manau, kad Devinas gavo ankstesnius raundus, nes jo smūgiai buvo aiškesni.

„Loma gavo vieną ir trečią. Jis [Haney] gavo du ir keturis. Viskas“, – sakė Schofieldas, paklaustas, ar Haney matė ką nors, kuo galėtų pasinaudoti.

YouTube vaizdo įrašas