Skip to content
Home » Geresnis PVC praėjimas – „Invictus Fitness“.

Geresnis PVC praėjimas – „Invictus Fitness“.

Geresnis PVC pralaidumas
Vaizdo įrašas TJ O’Brienas

Matome, kad darote tuos tingius PVC perėjimus, kai laukiate pamokos pradžios. Žinoma, jūs galite šiek tiek pasisemti laisvo pečių sukimo į lizdus, ​​bet jūs galite gauti daug daugiau iš šio paprasto judesio.

Kitą kartą, kai programuojant pasirodys bet koks judesys virš galvos – ar tai būtų spaudimas, pritūpimai virš galvos, atsispaudimai ant rankų ar net padavėjo nešimas – išbandykite šią aktyvią perėjimo versiją.

Kaip atlikti aktyvų PVC praėjimą

1. Laikykite PVC už klubų tiesiomis rankomis, o suimkite tik už klubų.

2. Užkiškite uodegą po apačia, suspauskite sėdmenis ir užfiksuokite šonkaulius, kad nesugadintumėte numatyto judesio diapazono (ROM) pečiuose, būdami laisvi vidurinėje linijoje.

3. Aktyviai ištraukite PVC, tarsi bandytumėte perplėšti jį į dvi dalis. Laikykite tai 10 sekundžių, kol aktyvuosite juosteles ir viršutinę nugaros dalį, NEkeldami viršutinių spąstų. Pagalvokite apie tai, kaip traukti strypą į klubus, spausdami pečių ašmenis atgal ir žemyn.

4. Suraskite savo „prilipimo tašką“ praėjimo taške, ištiesdami rankas į kuo platesnę padėtį. Suaktyvinkite pečių ašmenis taip, kaip darėte 3 veiksme, bet naudodami šią platesnę rankeną. Pabandykite ištiesti rankas virš kūno ir palieskite nugarą PVC. Jei tai labai lengva pasiekti, patraukite rankas tol, kol vos negalėsite pereiti per viršų. Tai tavo kliūtis.

5. Kai sulipsite su PVC viršutine dalimi, galite suaktyvinti vidinį ir išorinį rotatorių. Bet kuriai versijai turite iš naujo nustatyti aktyvią padėtį, kaip tai padarėte 3 veiksme, bet su PVC virš galvos ir viskas turi likti tiesi, ty rankos, kaklas, liemuo ir kojos. Norėdami sutelkti dėmesį į išorinius suktuvus, atitraukite juostą ir atgal virš galvos kiek galite (tai turėtų būti tik keli coliai, jei esate prilipimo taške). Norėdami sutelkti dėmesį į vidinius rotatorius, suspauskite rankas kartu (nejudindami jų arčiau vienas kito) ir paspauskite strypą, kad jis pasislinktų iki klubų.

6. Dabar perkelkite PVC į už nugaros ir laikykite jį klubų plotyje delnais atgal. Vėl užkimškite uodegą, suspauskite sėdmenis ir užfiksuokite šonkaulius sutvirtindami pilvo raumenis. Suspauskite pečių ašmenis atgal ir žemyn, kad suaktyvintumėte viršutinę nugaros dalį. Taip pat turėtumėte pajusti, kaip čia suaktyvėja jūsų tricepsas ir tikrai norite, kad jie pabustų, kai ruošiatės spausti. Šioje statinėje padėtyje sukaupkite 10 sekundžių.

7. Dabar apie kai kuriuos pakilimus, kurie yra būtent taip, kaip skamba, bet sunkiau, nei atrodo. Nesitikėkite, kad gausite milžinišką ROM, ir atminkite, kad mes bandome suaktyvinti viršutinę nugaros dalį, pečius ir spaudimo raumenis, todėl būtinai traukite tą PVC atskirai, išlaikydami griežtą vidurio liniją ir neutralų smakrą, kai nustatote kuo didesnį atstumą. kiek įmanoma tarp PVC ir nugaros. Atlikite kelis pakartojimus skirtingose ​​rankenos padėtyse ir laikykite kiekvieną pakartojimą 5 sekundes.

8. Galiausiai patraukite juostą atgal į priekį ir šiek tiek platesnę už prilipimo tašką. Dabar atlikite visą perėjimą, bet šį kartą aktyviai!

Kas žinojo, kad perėjimas gali padaryti tiek daug? Esame tikri, kad jums patiks ši patobulinta versija, kuri padės pasiruošti toms sunkioms dienoms.