Skip to content
Home » George Kambosos Jr vs. Maxi Hughes Šį šeštadienį, liepos 22 d., ESPN

George Kambosos Jr vs. Maxi Hughes Šį šeštadienį, liepos 22 d., ESPN

Autorius Seanas Jonesas: George’as Kambososas jaunesnysis šį šeštadienio vakarą privalo laimėti kovą su Maxu Hughesu dvylikos raundų kovoje dėl IBO lengvo svorio kategorijos čempiono titulo liepos 22 d. Firelake arenoje Shawnee mieste, Oklahomoje.

Renginys „Kambosos vs. Hughes“ bus rodomas šį šeštadienio vakarą per ESPN ir ESPN+ 22:00 ET/19:00 PT. Negalite suskaičiuoti Hugheso šioje kovoje, nes jis nugalėjo Kid Galahadą.

Kambososas atnaujino savo žaidimą po to, kai 2022 m. pralaimėjo paskutines dvi kovas prieš Deviną Haney.

Kai kurie mano, kad Kambosos kuria savo naują kovos stilių Vasilijus Lomačenkosu judesiu, greičiu ir kombinuotu smūgiu.

Apatinė kortelė:

  • Keyshawnas Davisas prieš Francesco Patera
  • Giovani Santillan prieš Ericką Bone’ą
  • Troy Isley prieš Antonio Toddą
  • Amron Sands prieš Hemi Ahio
  • Roney Hines prieš Michaelą Pirottoną
  • Stephanas Shaw prieš Josephą Goodallą
  • Jeremiah Milton prieš Willie Harvey

Kai kurie juokavo sakydami Kambosos = Walmart Lomachenkobet net ir tai gerokai pagerintų stangrumą, kuris du kartus pralaimėjo Haney.

Jei Kambososas gali tapti nepakartojama Loma versija, jis gali atgaivinti grimztančią karjerą, kol nepasieks dugną, tačiau vargu ar tai įvyks. Jam neįdomu nusileisti iki 130 ar 126, ir jūs negalite jo kaltinti.

Visos kovos dėl pinigų yra 135, o Kambososas nepagamins tokios pačios rūšies tešlos, kuri yra labai lengvas svoris. Kambososas tikriausiai jau nusiteikęs visam gyvenimui tapti milijonieriumi iš dviejų praėjusių metų kovų su Haney.

Kamboso karjeroje jau šiek tiek vėlu imtis esminių savo žaidimo pokyčių, bet jis turi ką nors padaryti, nes nėra pakankamai geras, kad įveiktų daugumą, jei ne visus, iš dešimties geriausių lengvo svorio kategorijos varžovų.

Atsižvelgiant į didžiulį kokybiškų šios svorio kategorijos kovotojų būrį, Kambososui trūksta talento būti pagrindiniu žaidėju, būdamas 135-erių.

George’o pergalė prieš liguistą, išsekusį, surūdijusį ir neįkvėptą Teofimo Lopezą 2020 m. buvo atvejis, kai atsidūrė tinkamoje vietoje tinkamu laiku.

Daugelis sutiktų, kad Kambososas turi sumažinti svorį iki 130, jei nori išsaugoti savo karjerą, nes jei jis išliks ties 135, per porą metų jis taps keleriu, ypač jei aukščiausias reitingas jam atitiks gerą oponentą.

Kamboso, kaip lyderio, dienos gali baigtis, jei jis pralaimės šią kovą prieš Hughesą (26-5-2, 5 KO) arba atrodys prastai laimėdamas.

Aukščiausias reitingas gelbėjimo misijoje, pasirašęs sutartį su buvusiu vieningo lengvo svorio čempionu Kambososu (20-2, 10 KO), ir akivaizdu, kad jie kažką suplanavo 30-mečiui australui.

YouTube vaizdo įrašas