Skip to content
Home » Fultono komanda susirūpinusi, kaip Naoya Inoue rankos buvo suvyniotos, galėjo išsitraukti

Fultono komanda susirūpinusi, kaip Naoya Inoue rankos buvo suvyniotos, galėjo išsitraukti

Autorius Danas Ambrose’as: Stepheno Fultono treneris sako, kad jam nerimą kelia tai, kaip Naoya Inoue rankos buvo suvyniotos per šiandienos paskutinę spaudos konferenciją, skirtą jų kovai kitą antradienį, liepos 25 d., „Ariake“ arenoje Tokijuje, Japonijoje.

Stepheno treneris pasakė, kad jam nerūpi, ar „Monstras“ Inoue turėjo „plytos jo pirštinėse“ nes jis vis tiek jį sumuš. Jo treneriui tai rūpi, ir jis sako, kad neleis, kad tai įvyktų.

Fultono treneris tvirtino, kad buvęs trijų divizionų pasaulio čempionas „Monstras“ Inoue (24-0, 21 KO) ant rankų apvyniojimų turėjo daug juostelių, sudarančių „atmestas“ už kai kurias savo praeities muštynes. Jis sako, kad jei rankos nebus tinkamai suvyniotos, jis neleis Fultonui kovoti dėl savo saugumo.

Inoue yra žinomas dėl įvarčių vieno smūgio nokautai, ir jis tai darė per visą savo karjerą. Akivaizdu, kad jei paaiškėtų, kad jo nokautus lėmė daug lipnios juostos rankų apvyniojimui, kaip jį kaltina Fultono treneris, tai suterštų jo karjerą.

Neįmanoma žinoti, kaip jie įrodytų, kad Inoue praeityje perdėtai dėvėjo rankas.

Fultono treneris, be abejo, žiūrės į Inoue kaip į vanagą, kai liepos 25 d. jam bus suvyniotos rankos, ir jis pasirūpins, kad tai jam būtų malonu. Kyla klausimas, ar Inoue galia sumažės, jei jis naudos mažiau juostos, kad suteiktų svorio savo rankoms?

Fultonui tai kainuos daug pinigų, jei jis pasitrauks iš kovos, ir jis gali neturėti kitos progos kovoti su Inoue. Nenuostabu buvo tai, kaip nuolankus Inoue atrodė per visą tai, demonstruodamas labai mažai emocijų ir neišmušdamas savo stacko taip, kaip daugelis kovotojų, jei būtų jo pozicijoje.

Nors Fultonas (21-0, 8 KO) atrodė nustebęs dėl savo trenerio parengto pareiškimo, jis nekalbėjo ir, tikėtina, apie tai žinojo iš anksto.

Fultono treneris kalbėjo, kad jie yra „už priešo linijos,” kovoja su Inoue Japonijoje. Bus įdomu pamatyti, kaip tai seksis. Ar Fultono treneris privers Inoue trenerį naudoti mažiau juostos ant rankų?

Jei Fultono treneris gali priversti Inoue naudoti mažiau juostos, kas žino, kaip tai paveiks jo galią? Be galios Inoue laivas nuskandinamas, nes jis neturi tų pačių bokso įgūdžių kaip Fultonas, kuris savo įgūdžiais lenkia jį.

Inoue turi rankos greitį, galią ir tikslumą. Jo darbo tempas yra mažas, nes jis įkrauna savo kadrus kaip Canelo Alvarezas, visada ieškodamas vieno smūgio sustabdymo.

„Kalbėjau su Fultonu apie savo susirūpinimą ir jis paprašė manęs neaptarti mano rūpesčių. Fultonas pasakė:Man nesvarbu, ar jo pirštinėse yra plytų. Aš vis tiek laimėsiu“, – antradienį, liepos 25 d., Tokijuje, Japonijoje, per paskutinę spaudos konferenciją sakė Stepheno Fultono treneris.

„Kadangi žaviuosi jo drąsa, turiu dirbti savo darbą ir rūpintis jo saugumu. Ankstesnėse kovose Inoue ir jo komanda susikibo rankomis per didelis juostos kiekis ant jo odos, tada uždėkite marlę ir daugiau juostos, kuri sukuria liet.

„Tai nėra prielaida. Turiu įrodymą. Taip pat galėtume susirišti rankas taip pat, bet kur yra kovotojo saugumo lygis? Jei ši problema nebus išspręsta, aš neleisiu savo kovotojo į ringą.

Mes jau esame už priešo linijų. Mes nepateikėme jokių prašymų, nieko. Mes net neprašėme revanšų išlygos. Tai vienintelis mūsų prašymas. Norėčiau, kad rankų įvyniojimai būtų suvynioti saugiai, o ne lipnia juostele ant rankų ar ant odos“, – sakė Fultono treneris.

YouTube vaizdo įrašas