Skip to content
Home » Edwards vs Campos: Keistas saulėtojo Edvardso atvejis

Edwards vs Campos: Keistas saulėtojo Edvardso atvejis

BN24 Darbuotojai: „Aš negaliu prisimaitinti vilkų, aš esu vilkas. Aš esu medžio viršūnė“.

Pasitikėjimas Sunny Edwards nėra prarastas bruožas. Vyraujantis IBF lengvaatlečių pasaulio čempionas mano, kad jis ne tik yra geriausias muselinis svoris pasaulyje, bet ir vienas geriausių planetos svarų. Suerzintas fakto, kad į 112 svarų sostą pretenduoja keli pretendentai, jis nebijo skelbti apie tai savo gerbėjams.

YouTube vaizdo įrašas

„Mane tai pykina. Man skaudu, kad dar trys mano svorio žmonės vaikšto ir sako tą patį šūdą, kurį sakau aš“, – sakė Edwardsas „Matchroom Boxing“ laidos „In Camp“ laidoje „Youtube“.

„Faktas, kad su profesionaliu boksu negali ko nors priversti į ringą su savimi ir jie gali plėšytis su diržu – pažiūrėkite į (Julio Cesarą) Martinezą: kaip jis gali save laikyti pasaulio čempionu? Jis laimėjo (WBC titulą) laisvoje (kovoje), neišlaikė narkotikų testo, ta pati kova buvo suplanuota, suplanuota, perplanuota, kovojo su lengva opozicija, už kurią būčiau paskerstas (kovojant).

Pietų londonietis klesti, treniruojamas Granto Smitho, Didžiosios Britanijos superlengvo svorio čempiono Daltono tėvo Šefildo sporto salėje Steel City. Šį šeštadienio vakarą savo pirmojoje išvykoje po reklamine „Matchroom Boxing“ reklamine juosta jis gins savo IBF diržą prieš Andresą Camposą Wembley arenoje, tiesiogiai per DAZN.

Nuėjo ilgas kelias, kol 27-erių metų vaikinas galiausiai taps „Matchroom“ renginio antrašte kaip ginantis pasaulio titulų sąrašą. JK turint tik 15 registruotų profesionalų lengvo svorio kategorijoje ir 13 itin lengvo svorio kategorijose, labai sunku organizuoti vidaus rungtynes, o tai reiškia, kad natūraliai greitas perėjimas prie regioninių diržų ir tarptautinių varžybų yra norma Didžiosios Britanijos boksininkams lengviausiose svorio kategorijose.

„Showtime“ perkelta į 14-0 iki 2019 m. gruodžio mėn., užkariaujant Didžiosios Britanijos čempionų titulą „super-fly“ ir keletą regioninių diržų „super-svoryje“ ir „super-fly“. Jis pademonstravo savo įgūdžius ir tik du kartus atmetė nedidelius trūkumus – vieną kartą Marcel Braithwaite ir Junior Granados. Tada, prasidėjus Covid-19 pandemijai, jo karjera pakilo aukštyn.

Padorus laimėjimas prieš dabartinį Europos mažo svorio čempioną Thomasą Essombą lėmė IBF 112 svarų svorio čempiono titulą 2021 m. pavasarį. Legendinis pietų afrikietis Moruti Mthalane nepatyrė pralaimėjimo nuo 2008 m. ir atrodė kaip didžiausias išbandymas. jaunajam britui. Jis puikiai praėjo už uždarų durų Jorko salėje.

Išsiskyrimas su Franku Warrenu lėmė du kartus savo titulo gynimą per keturis mėnesius Dubajuje prieš Jaysoną Mamą ir Muhammadą Waseemą. Paskutinėje išvykoje jis atmetė buvusio lengvojo svorio pasaulio čempiono Felikso Alvarado iššūkį. Deja, kovos Šefildo arenoje nesulaukė pagrindinis televizijos transliuotojas.

Edwardsui bus labai palanku laimėti šeštadienį prieš savo varžovą iš Čilės, kurio jis nori prieš susivienijimo kovą su Jesse’u „Bam’ Rodriguezu, Artemu Dalakianu arba Julio Cesaru Martinezu. Jei taip neatsitiks, jis greičiausiai pasitrauks, ieškodamas didelių kovų nuo svorių. Tačiau naujausi pranešimai rodo, kad Eddie Hearnas prižiūri derybas dėl Rodriguezo ir Edwardso susivienijimo vėliau šiais metais.

Tiesą sakant, atrodo, kad jam reikia susidurti su kitais čempionais, nes jo privaloma gynyba ir gynyba prieš bet kurį kovotoją, išskyrus elitą, yra vienpusė ir neįkvepianti. Tai nėra jo paties kaltė. Galios trūkumas yra vienintelis jo karjeros aspektas, neleidžiantis jam tapti superžvaigžde. Jo bokso ir gynybos įgūdžiai yra pasaulinio lygio, tačiau paskutinės aštuonios iš eilės kovos, einančios į rezultatų korteles, suteikia panašumo ir nuspėjamumo. Jis juos visus laimėjo vieningu sprendimu – žygdarbis, kurį reikia švęsti, bet ne toks, kuris pritraukia kovinių sporto šakų trokštančius entuziastų.

Pats Camposas paaiškino, kaip atrodo, kad Edwardsui trūksta paramos JK.

„Tai beprotiška – čia, Anglijoje, niekam nerūpi „Sunny Edwards“. Mane palaiko Čilės gerbėjai ir visi Anglijos sirgaliai, kuriuos sutikau. Visi mano socialiniuose tinkluose man sako, kad turiu įveikti šį klouną.

Abrazyvi Sunny asmenybė ir nuolatiniai ginčai socialinėje žiniasklaidoje sukelia prieštaringus gerbėjų jausmus. Gerai žinomas dėl karštų mainų „Twitter“ tinkle, tai jam akivaizdžiai patinka. Troliai saugokitės: jis net pasitraukė su vienu, kuris keliavo į jo sporto salę muštis, po to, kai klaviatūros karys kiek per toli nusižengė.

Kaip bebūtų keista, horizonte gali kilti nesantaika su broliu ir buvusiu WBC sunkiasvoriu karaliumi Charlie. Tai kova, kuri sulauktų akivaizdaus susidomėjimo ir viešumo, jei broliai ir seserys susidurtų vienas su kitu.

„Manau, kad jis yra įtakos persekiotojas ir apie tai kalbama“, – neseniai paskelbtame „Boxing News“ numeryje paaiškino Sunny. „Galbūt jį šiek tiek įskaudino, kad aš ką tik pasirašiau sutartį su jo senuoju rėmėju ir jis norėjo šiek tiek dėmesio. Kas galėtų jam tai gailėtis? Aš taip pat nenorėčiau būti savo broliu.

„Visų pirma, jis turi pakilti į reitingą. Šiuo metu jis yra nežinioje, vadinsis mano vardu, kai esu aukščiausio lygio, pasaulio čempionas, turintis daug karjeros perspektyvų ir siužetų.

„Prieš mane yra per daug, o prieš jį – nepakankamai. Jis nešaukė savo mažojo brolio, kai buvo pasaulio čempionas, ar nedavė man šaudyti į pasaulio titulą? Ir jei jis tai padarytų, tada būčiau jį nuėmęs. Įžūlus c**t. Ir jis tai taip pat žino“.

Jei talentingo londoniečio laukia tikra žvaigždė, pergalė didelėje kovoje yra būtina. Kaip pasaulio čempionas, jis jau tiek daug pasiekė. Tačiau atrodo, kad laukia dar daugiau, ir jis gali pasižymėti, jei jam bus suteikta galimybė suvienyti padalinį ir tikrai tapti musių valdovu.

Šeštadienio „Sunny Edwards“ laidos apatinėje kortoje, tiesiogiai per DAZN, Ellie Scotney nušovė IBF itin mažo svorio pasaulio čempionę Cherneka Johnson. Iš pradžių prieš kelias savaites turėjo įvykti Katie Taylor vs. Chantelle Cameron, tačiau Cameron komanda privertė jį atsisakyti, nes Scotney vadovavo Shane’as McGuiganas – buvęs Cameron treneris.

Be to, Nina Hughes gina savo WBA svorio kategorijos karūną prieš Katie Healy. Healy pakeičia Shannon Courtenay, kuri pasitraukė iš kovos ir galimybės susigrąžinti senąjį titulą.

Cheavonas Clarke’as susiduria su Davidu Jamiesonu ir Youssefu Khoumari, kovojančiu su Reece’u Belotti, britų čempiono titulo atrankoje atitinkamai kreiserinio svorio ir itin didelio svorio kategorijoje. Charizmatiškasis sunkiasvoris Johnny Fisheris, atrodo, išliks nenugalimas devintoje profesionalų išvykoje.