Skip to content
Home » Edgaras Berlanga sako, kad jis siunčia Quigley „grįžti į Airiją“ su pralaimėjimu

Edgaras Berlanga sako, kad jis siunčia Quigley „grįžti į Airiją“ su pralaimėjimu

Autorius Craigas Daly: Edgaras Berlanga sako, kad nori šeštadienio vakarą pašalinti Jasoną Quigley, supakuoti jį ir išsiųsti atgal į savo namus Airijoje.

Quigley buvo įtrauktas į apšilimo kovą, kad Berlanga padidėtų po vienerių metų išėjimo iš ringo, tačiau jis gali pasirodyti per toli.

Berlangos reklamuotojas Eddie Hearnas sako, kad jei jis kovos su Quigley, jis nėra pasirengęs susidurti su geresne opozicija, su kuria norėtų lygiuotis.

Per paskutines keturias Berlangos kovas jis parodė, kad pasiekė savo lubas, ką gali padaryti prieš C lygio kovotojus. Jis buvo geresnis už tuos vaikinus, bet ne tiek.

Štai kodėl „Top Rank“ nusprendė atsisakyti „Berlanga“ B lygio opozicijos, nes nemanė, kad jis pasiruošęs.

Nepralaimėjusi supervidutinio svorio Berlanga (20-0, 16 KO) turi išvesti Quigley (20-2, 14 KO) iš kelio, kad pereitų į kitą kovotojų lygį. Berlanga toliau nori kovoti su vienu iš šių vaikinų:

– Džonas Raideris
– Genadijus Golovkinas
– Jaime Munguia
– Džermalas Šarlo
– Davidas Benavidezas

„Asmeniškai aš manau, kad jis tiesiog bus balerina, o jei jis nori ten sėdėti, keistis ir patekti į tai, aš esu perforatorius, todėl esu tam pasiruošęs“, – „Fighthype“ sakė Edgaras Berlanga. jo priešininkas Jasonas Quigley.

„Aš tiesiog jaučiuosi kaip dabar; jis kaip tik tokiu laiku. Aš žinau, kas tai yra; Aš žinau, ką jis atneša. Jis tik tai kalba, bet, kaip sakiau, šį savaitgalį kalbės rankos.

„Nusivylęs? Ne, aš tiesiog einu ten daryti tai, ką moku geriausiai. Aš einu ten, kad pakenkčiau. Grįžau prie tokio mentaliteto. Aš tiesiog sulaužau motinos velnias. Net ir sparinguose aš laužau vyrus. Aš mušu karo maišus.

„Šį savaitgalį aš atnešu agresiją manyje. Naudodamas savo smaigalį, greitai stovėdamas ant kojų, nupjaudamas žiedą ir gerai judindamas galvą. Jei darau tai, ką darau, ir laikausi žaidimo plano, kaip sakiau, Jasonas Quigley nėra mano lygyje.

„Kur aš noriu eiti, jis yra apačioje. Jis čia apačioje. Taikau į Canelos, Benavidez, Jaime Munguias, Charlos. Šie vaikinai. Su tais bičiuliais noriu kovoti. Šis bičiulis [Quigley] yra kelyje. Turiu jį išvežti iš ten. Supakuokite jį, užtraukite užtrauktuką ir išsiųskite atgal į Airiją.

„To aš noriu. Prisiekiu, kad noriu tos kovos“, – paklaustas, ar nenorėtų kautis su Genadijumi Golovkinu, sakė R. Berlanga. „Jau toks laikas. Jūs turite Teofimo kurti istoriją. Turiu susitvarkyti. Tai mane tikrai motyvavo.

„Turėjau pašalinti šį bičiulį, o tada noriu pakalbėti apie Johną Ryderį, GGG. Tokie vaikinai, kad tapčiau legenda“, – sakė R. Berlanga.

YouTube vaizdo įrašas