Skip to content
Home » Edgaras Berlanga įsitikinęs, kad po Quigley kovos birželio 24 d. atleis Canelo Alvarezą

Edgaras Berlanga įsitikinęs, kad po Quigley kovos birželio 24 d. atleis Canelo Alvarezą

Autorius Seanas Jonesas: Edgaras Berlanga tiki, kad ketina „1000 proc.“ išsiųsti Canelo Alvarezą į pensiją, kai jis susidurs su juo po apšilimo kovos prieš Jasonas Quigley birželio 24 d., Madison Square Garden Niujorke.

Kova su neginčijamu super vidutinio svorio čempionu Canelo iš esmės užtikrinta aukštą reitingą turinčiam 26 metų varžovui Berlangai (20-0, 16 KO), jei jis laimės numatytą dvylikos raundų kovą prieš 32 metų Airiją Quigley ( 20-2, 14 KO).

Jei Berlanga puikiai įveiks kovą su Quigley, jau rugsėjo mėnesį galėtume pamatyti jį su Canelo.

Panašu, kad Canelo toliau kovos su Dmitrijumi Bivolu, nes pranešama, kad tarp Meksikos žvaigždės vadovybės ir „Bivol“ vadovų nebuvo jokio ryšio.

Likus vos trims mėnesiams iki rugsėjo, aišku, kad Canelo nekovos su Bivolu ir nėra suinteresuotas atkeršyti už pralaimėjimą.

Atsižvelgiant į tai, kad niujorkietė Berlanga iš ringo išėjo ištisus metus nuo bandymo įkąsti Roamer Alexis Angulo 2022 m. birželį sunku nuspėti, kaip jam seksis.

Stebėdami tą kovą žinome, kad Berlanga kovojo ir atrodė, kad prarado ramybę, nes jį stipriai nukentėjo Angulo.

2021 m. Quigley per du raundus nokautavo Demetriusas Andrade’as. Praėjusių metų balandį Quigley grįžo į ringą ir 10 raundo taškų sprendimu nugalėjo kelerį Gaborą Gorbicsą.

Berlangui tikriausiai reikės nokauto, jei Berlanga ketina palikti Canelo, nes tikėtina, kad jis laimės, jei kova eis į kortas. Matėme, kaip praėjusiais metais Bivolas vos pralenkė Canelo rezultatų lentelėse, nors mokė jį 12 raundų.

„Tūkstantis procentų. Jaučiuosi lyg grįžęs“, – televizijai „Fight Hub“ sakė Edgaras Berlangaa, paklaustas, ar mano, kad gali išeiti į pensiją Canelo Alvarez. „Žmonės pamatys 24 d. Aš grįžau; Aš grįžau į save.

„Visus praėjusius metus, kai pradėjau kilti, jaučiau, kad buvau depresijos stadijoje, nes neturėjau trenerio. Neturėjau sporto salių, į kurias eičiau.

„Žinau, kad galėčiau įveikti geriausius, ir žinau, kad viskas parašyta. Tai, kad aš įveiksiu Canelo ir tapsiu pirmuoju neginčijamu pasaulio čempionu iš Puerto Riko, bus kažkas nuostabaus. Apie tai taip pat galvoju, kuriant istoriją ir tiesiog būdami puiku.

„Nenoriu aplenkti Quigley ir galvoti tik apie Canelo, nes 24 dieną turiu opoziciją, kurią turiu sunaikinti. Taigi pagrindinis mano dėmesys yra Quigley. Žinau, kad Canelo kova artėja prie išsipildymo slenksčio. Tai jau yra.

„Jei nepasirodysiu, nepareikšiu pareiškimo, neparodysiu naujo ir patobulinto Edgaro Berlangos, nieko nebus, nebent koncertuosiu 24 d.

„Tai buvo vienas iš tikslų, kurį turėjau, kai atsisėdau ir pasirašiau sutartį su Eddie Hearnu, o „Matchroom“ atlaikė tą kovą ir vėl sušlapino man kojas grįžęs namo, laimėdamas įspūdingą pergalę“, – apie kovą su Canelo pasakojo Berlanga.

YouTube vaizdo įrašas