Skip to content
Home » Eddie Hearn apie WBC blokavimą „Canelo Vs. Neginčijama „Bivol“ kova su 168 m.: „Tai nesvarbu“

Eddie Hearn apie WBC blokavimą „Canelo Vs. Neginčijama „Bivol“ kova su 168 m.: „Tai nesvarbu“

Autorius Seanas Jonesas: Eddie Hearnas sako, kad nesvarbu, kad WBC pasirinko neleisti Dmitrijui Bivolui kovoti dėl neginčijamo Canelo Alvarezo čempiono titulo, būdamas 168, nes tai vis tiek NEįvyks, nes jų revanšas bus 175 dėl Bivolo WBA čempiono titulo.

WBC laikėsi pozicijos nesankcionuoti kovų, kuriose dėl Rusijos ir Ukrainos karo dėl titulų kovoja Rusijos boksininkai.

WBC prezidentas Mauricio Sulaimanas sakė, kad Bivolas nesikreipė į juos prašydamas, kad jo byla būtų peržiūrėta. Gali būti, kad jei Bivolas susitiktų su WBC, jie galėtų padaryti jam išimtį.

Žinoma, tai neturės jokios reikšmės, jei Canelo primygtinai reikalaus, kad revanšas vyktų ties 175. Canelo nenori savo keturių titulų skaičiuoti ties 168, nes jis sako, kad atrodys, kad jis bando nusausinti Bivol. nusileisti į jo svorio kategoriją.

Kai kurie bokso gerbėjai mano, kad tikroji priežastis, dėl kurios Canelo nenori kovoti būdamas 168 metų, yra ta, kad jei pralaimės Bivolui, jis negalėtų kaltinti savo pralaimėjimo antsvoriu.

Tai buvo patogus pasiteisinimas, kuriuo Canelo turėjo pasinaudoti praėjusiais metais po to, kai 2022 m. gegužę pralaimėjo „Bivol“. Kitas pasiteisinimas buvo sužalota Canelo kairė ranka. Jis suskubo paminėti šią problemą spaudos konferencijoje po kovos.

Darant prielaidą, kad dėl „Canelo-Bivol II“ revanšo bus sėkmingai deramasi, jie susitiks rugsėjį, greičiausiai dar kartą per DAZN PPV.

„Bivol negali dalyvauti WBC sankcionuotose kovose“, – sakė Sulaimanas Izquierdazo. „Kol Ukrainoje nebus bokso, WBC sankcionuoto bokso Rusijoje nebus.

„Labai gerbiu Mauricio [Sulaiman]. Žinoma, ne visada sutinku su viskuo, ką daro visi. Man tai nepatinka, o gal dėl to, kad pažįstu Dmitrijų, juo žaviuosi, ir aš su juo draugauju“, – sakė Eddie Hearnas, paklaustas apie savo mintis apie WBC prezidentą Mauricio Sulaimaną, kuris šią savaitę pasakė, kad jis nesankcionuos. Canelo Alvarez ir Dmitry Bivol kova dėl WBC diržo 168 dėl sankcijų skyrimo įstaigų draudimo sankcionuoti kovas, kuriose dalyvauja Rusijos sportininkai.

„Mums ir Canelo jis vis tiek nori to revanšo 175, o tai yra Dmitrijaus WBA. [light heavyweight] titulą. Taigi tikrai nesvarbu, bet tai daro didesnę problemą, kai neginčijama kova yra 168.

„Nesuprantu, kodėl toks kovotojas su tokia širdimi, toks taikus žmogus turi būti baudžiamas už veiksmus, kurių jis visiškai nekontroliuoja. Aš tai gaunu tuo pačiu metu, ir yra daug sporto šakų, kurios tai padarė“, – sakė Hearnas.

YouTube vaizdo įrašas