Skip to content
Home » Dviračių važiavimo su štanga strategijos: nuo peties iki viršaus

Dviračių važiavimo su štanga strategijos: nuo peties iki viršaus

Nuno Costa 2016 m. Kalifornijos regione

Dviračių važiavimo su štanga strategijos: nuo peties iki viršaus
Parašė Nichole DeHart

Praėjusią savaitę išanalizavome štangos dviračių judėjimo judesių variacijas, kai renginys reikalauja plėšimo. Šiandien pažvelgsime į dviračių sportą Nuo peties iki virš galvos.

Iš tikrųjų yra tik du štangos važiavimo tipai, kai judėjimo standartas yra nuo peties iki viršugalvio: stūmimo spaudimas arba stūmimas / jėgos trūkimas. Galime atmesti pečių presą, nes joks sportininkas neturėtų griežtai spausti laiko treniruotėse – nebent to reikalauja judėjimo standartas. Gali pasitaikyti atvejų, kai sportininkui teks trūktelėti sunkiu pečiu prie galvos, tačiau šios diskusijos sumetimais darysime prielaidą, kad jei sportininkas dalijasi, jis „nevažinėja“ su štanga.

Stūmimo presas sportininkams suteikia pranašumą tuo, kad svoriui pasiekus savo viršūnę klubai ir keliai jau bus pilnai ištiesti ir tuo metu sportininkas bus įvykdęs judėjimo nuo peties iki viršaus standartą – apkrovos atramą per kulnus pilnai. pailginti keliai, klubai ir alkūnės. Stūmimo presui reikia mažiau koordinacijos ir ritmo nei stūmimo / jėgos trūkčiojimui, todėl jis yra standartinis pasirinkimas sportininkams, kurie yra stipresni už savo įgūdžius. Jis yra labai efektyvus esant santykinai nedidelėms apkrovoms ir paprastai yra visų sportininkų, kurie gali išlaikyti stūmimo presą nustatytą pakartojimų skaičių, pasirinkimas.

Pagrindiniai važiavimo dviračiu su stūmimo presu našumo taškai yra šie:

 • Atsisėskite, liemuo stačias
 • Išsprogdinkite štangą nuo pečių
 • Suspauskite sėdmenis ir užfiksuokite kelius, kad baigtumėte
 • MUŠKITE (nespauskite) štangą virš galvos
 • Patraukite štangą atgal žemyn
 • Pakartokite apkrovą patraukdami žemyn iki kritimo apačios, kad tuo metu, kai štanga paliečia pečius, ją būtų galima išsprogdinti ir atlikti kitą pakartojimą.

Kodėl paskutinis taškas kursyvu? Nes jis yra pats svarbiausias atliekant štangos dviračio judesius virš galvos. Labai svarbu išsiaiškinti tinkamą laiką, kad sportininkas nešvaistytų laiko; tai reiškia, kad štanga turi paliesti pečius apkrautoje padėtyje, todėl nereikia gaišti laiko prisitaikant. Žemiau esančiame demonstraciniame vaizdo įraše žiūrėkite, kaip Hunter Britt išmuša kai kuriuos sklandžius ir efektyvius paspaudimus.

Susirūpinimas naudojant tik stūmimo presą yra tas, kad tai greičiausiai bus labiau apkrauta nei stūmimas, nes sportininkas spaudžia štangą prie jos viršūnės, užuot paėmęs ją šiek tiek žemiau, o tada naudodamas didesnius apatinės kūno dalies raumenis, kad padėtų finišuoti. .

Jei treniruotės metu reikia iš peties virš galvos, sportininkas gali panaudoti modifikuotą stūmimą, nes tai puikus būdas perkelti sunkesnius krovinius virš galvos ir puiki strategija, leidžianti sportininkams atlikti kelis pakartojimus didelės apimties rungtyse. Pagalba, gauta naudojant kojas, labai padeda, kai ilgoje treniruotėje arba treniruotės stimulas apima kitus pečius apkraunančius judesius. Kai atliekama teisingai, šis judesys yra greitas ir efektyvus.

Stūmimo trūkčiojimo sąranka išlieka tokia pati, išskyrus sportininko laikyseną. Norėdami nustatyti, sportininkas pakelkite kojas į nusileidimo padėtį. Tai padeda sumažinti laiką ir energiją, kurios reikės pašokti ir nusileisti kiekvienam atstovui. Tie patys mokomieji nurodymai stūmimui galioja ir stūmimui, išskyrus kelis papildymus:

 • Atsisėskite, liemuo stačias
 • Išsprogdinkite štangą nuo pečių
 • Šiek tiek nušaukite klubus atgal, kad patektumėte po štanga
 • MUŠKITE štangą virš galvos
 • Suspauskite sėdmenis ir užfiksuokite kelius, kad baigtumėte
 • Patraukite štangą atgal žemyn
 • Pakartokite apkrovą traukdami žemyn iki kritimo apačios taip, kad štanga paliestų pečius, ją būtų galima išsprogdinti ir į kitą kartojimą.

Norint gerai stumti štanga per petį virš galvos, yra praktika ir pripratimas prie greito ritmo. Stebėkite Hunter Britt, kaip sulėtintą judesį daro stūmimus, o paskui – stūmimus.

Atkreipkite dėmesį, kaip Hunteris kojomis nuvaro štangą nuo pečių ir sėlina po štanga, kad apsaugotų tricepsą nuo štangos spaudimo. Kai štanga yra visiškai užrakinta padėtyje, jis traukia juostą atgal į pradinę padėtį. Jokioje judėjimo vietoje laikas nėra švaistomas.

Štai du dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti naudojant stūmimo presą arba trūkčiojimą:

Kvėpavimas: Nepamirškite kvėpuoti! Stenkitės iškvėpti, kai štanga mušama virš galvos, ir įkvėpkite, kai štanga grįžta prie pečių.

Rankų padėties nustatymas: Tai gali labai priklausyti nuo asmens mobilumo, bet kuo platesnis asmuo gali būti stovėdamas ant stovo ir vis tiek gali išreikšti štangos jėgą, tuo mažesnio judesių diapazono reikia štangai judėti virš galvos.

Norėdami gauti daugiau patarimų ir patarimų apie važiavimą štangos dviračiu, peržiūrėkite mūsų būsimą „Invictus“ sportininkų stovykla kur tai aptariame išsamiau. Kitu atveju laukite kito mūsų straipsnio apie štangos važiavimo dviračių aikštelę.