Skip to content
Home » Dmitrijus Bivolas „Canelo“ pakartotiniame mače: „Kodėl ne 168? Be pasiteisinimų“

Dmitrijus Bivolas „Canelo“ pakartotiniame mače: „Kodėl ne 168? Be pasiteisinimų“

Autorius Seanas Jonesas: Dmitrijus Bivolas sako, kad nori revanšo su Canelo Alvarez 168, todėl yra „nėra pasiteisinimų” šį kartą. Bivolas paaukos svorį nusileidęs nuo 175, kad sukeltų Canelo negalią, kovodamas su 168.

Iki šiol Canelo atkakliai priešinasi atsakomajam mačui su „Bivol“, būdamas 168 tašku, sakydamas, kad nori, kad varžybos vyktų tokiu pat svoriu kaip ir praėjusį kartą – 175. Bivolas mano, kad jei sutiks su 175 tašku, Canelo tai padarys. dar kartą kaltina savo svorio netekimą.

Paskutinį kartą WBA pussunkio svorio čempionas Bivolas (21-0, 11 KO) kovojo su Canelo (58-2-2, 39 KO), Meksikos žvaigždė vėliau savo gerbėjams skundėsi, kad kovojo už savo natūralios 168 svorio kategorijos ribų. ir jam taip pat skaudėjo pilvą dėl rankos traumos.

Bivolas to nemėgsta ir laiko Canelo silpnumo požymį, kad jis ieškos pasiteisinimų paaiškindamas savo vienpusį dvylikos raundų pralaimėjimą praėjusių metų gegužę Las Vegase.

Dar blogiau Canelo atrodė jo sprendimas nuolat atidėti revanšą su Bivolu, kurio talentingas rusas negalėjo suprasti. Jei Canelo yra puikus kovotojas, kuriuo jį laiko daugelis bokso gerbėjų, kodėl jis nebando atkeršyti už pralaimėjimą?

Ar Canelo kovos su „Bivol“ rugsėjį?

„O kaip su Canelo? Canelo turėjo galimybę žaisti revanšą, bet ja nepasinaudojo.“, – „KO Artist Sports“ sakė Dmitrijus Bivolas. „Vėlgi, dabar jis nori prieš ką nors kovoti. Nežinau, ar jis nori su manimi kovoti, ar ne, bet aš nelaukiu.

Canelo, dar kartą pasirinkęs nežaisti, turi būti laikomas didžiosios strategijos dalimi atidėti kovą su „Bivol“ kuo ilgiau, kol gerbėjai pamirš, kas jam nutiko pernai.

Jei Canelo ir toliau vilkins revanšą su „Bivol“, gerbėjai ilgainiui apie tai pamirš ir sutelks dėmesį į kitas kovas. Jei jis tai daro, tai yra protinga strategija, nes gerbėjai kada nors tikrai pamirš.

„Aš turiu savo kelią. Jei jis nori, jis galėtų kovoti su manimi, bet galėjo ir anksčiau. Jis galėjo su tuo kovoti gegužę“, – sakė Bivolas apie tai, kad Canelo galėjo pasirinkti susitikti su juo atsakomosiose rungtynėse, tačiau jis buvo išrinktas gintis prieš Johną Ryderį gegužės 6 d.

„Kodėl ne 168? Jei tai 168, tai nebėra pasiteisinimų“, Bivol.

YouTube vaizdo įrašas