Skip to content
Home » Devinas Haney’is tikisi, kad Vasilijus Lomačenko sušvelnins jį

Devinas Haney’is tikisi, kad Vasilijus Lomačenko sušvelnins jį

Autorius Jimas Calfa: Neabejotinas lengvo svorio čempionas Devinas Haney sako, kad tikisi, kad varžovas Vasilijus Lomačenko surengs „nešvarią kovą“, kai jiedu susitiks gegužės 20 d. ESPN PPV iš „MGM Grand Garden“ arenos Las Vegase.

Haney sako girdėjęs, kad Lomachenko (17:2, 11 KO) treniruojasi, kad sumuštų jį klinche, kad jis galėtų išjungti savo naudojamą susigriebimo žaidimą.

„Turime pamatyti. Aš negaliu kalbėti už jį. Jis anksčiau rodė susidomėjimą kovoti su manimi. Jis galėjo su manimi kovoti anksčiau“, – žiniasklaidai sakė Devinas Haney, paklaustas apie kovą su Ryanu Garcia.

„Nešvari kova. Manau, Loma nori, kad ji būtų kuo nešvari. Jis yra nešvarus kovotojas. Jis turi įgūdžių, bet pasikliauja nešvaria taktika. Taigi, aš manau, kad jis padarys tai kuo bjauresnį ir nešvaresnį.

„Mano pagrindinis dėmesys šiuo metu yra Loma ir pergalė šioje kovoje, o tada mes eisime iš ten“, – tęsė Haney. „Jis [Lomachenko] turi patirties, žiedo generolas. Žinau, kad jis treniruojasi nešvariai kovai.

„Jis nori patekti į vidų ir kuo labiau susitepti klinche. Aš girdėjau, kad dėl to jis treniruojasi. Mes tiesiog ruošiamės tam, ką jis atneš ant stalo, bet žinome, kokios kovos jis nori.

„Paskutinis jo pasirodymas nebuvo geriausias jo pasirodymas. Jis parodė, kad sensta [against Jamaine Ortiz], bet jis taip pat buvo išėjęs iš karo. Jo mintyse buvo daug kas. Ruošiamės geriausiam Lomai naktį. Stebime geriausius jo pasirodymus.

„Net prieš tai, kai jis parodė trūkumus ir nieko neskambino, aš vis dar skambinau Lomai prieš daugelį metų. Tai palaima. Džiaugiuosi, kad krentu, kai man pavyksta“, – paklaustas apie savo mintis sakė Haney, žinodamas, kad po tiek metų pagaliau susitinka su Lomachenko.

„Labai malonu, kad stalai apsivertė, o aš dabar esu tas vaikinas, kuris jam duoda šansą, ir džiaugiuosi, kad galiu įrodyti save. Pasakiau jam, kad tada kovotų su manimi, nes kuo ilgiau jis lauks, tuo bus blogiau, ir aš manau, kad jam tiesiog labai labai blogas metas kovoti su manimi.

„Jis klysta“, – sakė Haney, kai jam buvo pasakyta, kad Lomačenko vis dar laiko save nenugalėtu. „Jis pralaimėjo ne vieną, o du kartus. Teo jį aiškiai sumušė. Kova su Salido buvo apylygė, bet Teo jį įveikė aiškiai. Man nerūpi, ką jis sako. Jis gali pasakyti, kad gavo traumą arba ką nori pasakyti.

„Jis pasirodė kovoje vėlai, bet jūs patyrėte traumą visus dvylika raundų. Jis įėjo ten ir išsigandęs kovojo ir pralaimėjo Teo. Taigi aš nenoriu kalbėti apie tai, kad jis neturi nuostolių. Tas vyras nėra nenugalimas. Jis pralaimėjo du kartus ir vėl pralaimės gegužės 20 d.

„Šiandien mačiau tą Bobą [Arum] pasakė: „Protingas statymas yra skirti savo pinigus Lomai“. Tada padėkite jo pinigus. Pažiūrėkime. Pasakyk jam, kad padėtų pinigus, jei jis taip jaučiasi. Kaip jau sakiau, jis gali padėti savo pinigus, ir pamatysime, koks protingas bus statymas“, – sakė Haney.

YouTube vaizdo įrašas