Skip to content
Home » Devinas Haney atleidžia Franką Martiną: „He Old As S**t“

Devinas Haney atleidžia Franką Martiną: „He Old As S**t“

Autorius Allanas Foxas: Devinas Haney atmetė nepralenktą varžovą Franką Martiną ir jam paskambino „senas” sužinojęs nori mesti jam iššūkį dėl neginčijamo lengvo svorio čempionato.

Beje, Martinui (17:0, 12 KO) yra 28 metai, jis užima 2 vietą WBA ir gali netrukus mesti iššūkį dėl pasaulio čempiono titulo po savo pergalės per 12 raundų vienbalsiai. Michelis Rivera praėjusį gruodį.

Tai buvo meistriškumo klasės „The Ghost“ Martin pasirodymas, kuriame jis dominavo talentingą Riverą ir laimėjo rezultatu 120:107, 117:110 ir 118:109.

„Jis senas kaip kvailys. Jis turėtų būti „ pasakė Devinas Haney socialinė žiniasklaidareaguodamas į Franką Martiną, kuris sako, kad nori su juo kovoti.

Nežinia, kodėl Haney susierzino ir nuvertino Franką Martiną kaip vertą varžovą, nes 28 metai nėra laikomi senu. Be to, Martinas yra tik ketveriais metais vyresnis už 24-erių Haney.

Vienas logiškas paaiškinimas, kodėl Haney vadina Martiną „senu“, yra tai, kad jis gali laikyti jį grėsme ir nenori su juo kovoti, bijodamas, kad gali pralaimėti.

Tai sužlugdytų Haney viltis susikauti su Gervonta Davis, Shakur Stevenson ir Ryan Garcia. Tai trys kovotojai, su kuriais Haney užsiminė, kad nori kovoti.

Martinas būtų didžiulis naujausių Haney kovų su George Kambosos Jr, Joseph ‘JoJo’ Diaz ir Jorge Linares atnaujinimas.

Deja, Martino reitingas nėra pakankamai aukštas, kad priverstų kovoti su Haney, o iki to laiko, kai jis turės galimybę priverstinai iškovoti titulą, Devinas greičiausiai pakils iki 140.

Geriausias Martino pasiūlymas dėl titulo yra palaukti, kol Haney atsilaisvins arba praras savo diržus Taankui Davisui arba Shakurui, o tada eiti paskui tą, kuris turi diržus.

WBA „įprastas“ 135 svarų sveriantis čempionas Tankas Davisas turėtų duoti Martinui titulą, nes abu yra su PBC, todėl prasminga, kad šis mačas įvyktų. Tankas yra labai selektyvus, su kuo kovoja, todėl gali nenorėti rizikuoti patirti pralaimėjimą prieš tokį talentingą kovotoją kaip Martinas.

„Kas man suteikia galimybę. Aš niekieno neaplenkiu. ašEsu jiems pasiruošęs dabar“, – „Fighthype“ sakė Martinas.

Martinas galėjo išgąsdinti Haney ir Gervontą pergale prieš Riverą. Tie vaikinai nesiruošia su juo susimaišyti ir atsidurti toje pačioje valtyje.

YouTube vaizdo įrašas