Skip to content
Home » Devinas Haney apie Vasilijų Lomačenko: „Niekada nesakiau, kad daugiau su juo nebekovosiu“

Devinas Haney apie Vasilijų Lomačenko: „Niekada nesakiau, kad daugiau su juo nebekovosiu“

Autorius Brianas Webberis: Neabejotinas lengvo svorio čempionas Devinas Haney sako niekada nesakęs, kad neduos Vasilijui Lomačenko revanšo.

Haney (30-0, 15 KO) teigia, kad jis vėl kovotų su buvusiu trijų divizionų pasaulio čempionu Lomachenko (17-3, 11 KO)logiška.”

Pagrindinė problema, kuri neleistų Haney nuspausti gaiduko revanšiniam mačui su 35-erių Lomachenko, yra pinigai.

Devinas bus nori didesnio atlyginimo iš ankstesnių varžybų su Lomachenko, kurias jis laimėjo prieštaringu dvylikos turų vienbalsiu sprendimu gegužės 20 d. rezultatu 115:113, 116:112 ir 115:113.

Atsižvelgiant į tai, kaip prastai Haney atrodė prieš Loma, jis turėtų imtis didžiulio atlyginimo sumažinimo, o ne padidinti.

Paprasti žmonės, dirbantys 9-5 darbus, prastai dirbantys, iš savo viršininkų kabineto gautų juoką, jei bandytų gauti atlyginimą. Jiems pasisekė, jei jie nebus atleisti.

Deja, Haney-Lomachenko neatnešė daug PPV pirkimų, o tai reiškia, kad revanšas taip pat neatneš didžiulių skaičių.

Lomačenkos rėmėjui Bobui Arumui reikės lošti dėl didelio gerbėjų susidomėjimo, kad surengtų revanšą, ir tai būtų bloga jo rizika.

Kai gerbėjai moka matyti muštynes, kurios baigiasi ginčais, kai vienas vaikinas yra apiplėšiamas, jie vengia revanšo, nes nenori dar kartą apsiplėšti. Kaip sakoma, „Apgaudinėk mane vieną kartą, gėda tau; Apgauk mane du kartus, gėda man“.

Jei Haney norėtų priimti žmogų, gali įvykti revanšas, bet jis tikriausiai to nedarys.

Haney pergalės prieš Lomachnko ir George’ą Kambososą jaunesnįjį gali paversti jį Tyson Fury tipo kovotoju, su kuriuo sunku derėtis dėl jo išpūstas savivertės jausmas.

„Niekada nesakiau, kad daugiau su juo nebekovosiu. Mano tėtis pasakė, kad daugiau niekada su juo nekovosiu. Niekada nesakiau, kad dalyvausiu arba daugiau su juo nebekovosiu. Kovosiu su bet kuo, jei tai bus prasminga ir viskas susilygins, ir tai prasminga“, – „The Danza Project“ sakė Devinas Haney, paklaustas apie revanšą su Vasilijumi Lomačenko.

Vienas dalykas apie mane: jei galiu ką nors įveikti vieną kartą, galiu jį įveikti du kartus. Ant mano stalo dar nėra nieko, kas būtų prasminga, bet jei taip, vadinasi.

Galima drąsiai teigti, kad Haney tai padarys NIEKADA vėl kovos su Lomachenko ir bandys susikauti su Gervonta Davis, Ryan Garcia, Teofimo Lopez ir Rolando ‘Rolly’ Romero.

Jei Haney perkainos už šias kovas, jis baigsis tuščiomis rankomis ir turės nusitaikyti į Regisą Prograisą ir Subrielį Matiasą. Tai yra muštynės, kurias Haney gali pralaimėti, todėl jis kovos su tais vaikinais tik tuo atveju, jei jam nepavyks kovoti su Tanku, Ryanu, Teofimo ir Rolly.

Haney geriausios pergalės yra mažesnės nei žvaigždės, įveikęs minėtuosius Lomachenko ir George’ą Kambososą jaunesnįjį. Devinas, būdamas 135 metų, nesusikovė su jokiu žudiku, susidūręs su šiais vaikinais.

  • Gervonta Davis
  • Shakuras Stevensonas
  • Keyshawnas Davisas
  • Raymondas Muratalla
  • Izaokas Kruzas
  • Frankas Martinas
  • Viljamas Zepeda
  • Floydas Schofieldas
  • Jamaine Ortiz

Haney išmušė visus tuos vaikinus sulaukęs 135 metų, ir suprantama kodėl, nes daugelis iš jų greičiausiai jį nugalės.

YouTube vaizdo įrašas