Skip to content
Home » Deontay Wilderis sako, kad Canelo nekovos su Benavidezu

Deontay Wilderis sako, kad Canelo nekovos su Benavidezu

Autorius Danas Ambrose’as: Deontay’us Wilderis pasakė Davidui Benavidezui, kad Canelo Alvarezas su juo nekovos ir turi pakilti iki 175, nes mano, kad dominuos šiame divizione.

Benavidezas (27-0, 23 KO) sakė buvusiam WBC sunkiasvorių čempionui Wilderiui, kad turi dar tris kovas, kai yra 168, o tada planuoja pereiti į pussunkį svorį.

Kalbant apie Canelo, jis nerodo susidomėjimo kovoti su Benavidezu ir reikia manyti, kad jei jis pralaimės revanšą su Dmitrijumi Bivolu rugsėjį, jis gali pamiršti, kad kada nors kovos su juo.

26-erių Benavidesas nesakė, kas yra tie trys kovotojai, su kuriais jis kovos super vidutinio svorio prieš pasitraukdamas iš divizijos, tačiau tokie yra gandai:

  • Davidas Morrellas
  • Demetrijus Andradas
  • Džermalas Charlo

Charlo yra vienintelis iš tų trijų, turintis didelę gerbėjų bazę, ir jis nekovojo dvejus metus. Negalite nuspėti, ką Charlo darys. Jis nėra kovotojas, dėl kurio Benavidesas gali tikėtis, kad su juo kovos, nes jis patyrė traumų ir asmeninių problemų, dėl kurių pastaruosius dvejus metus jis negalėjo žaisti.

Jei Benavidezas šiais metais pakiltų iki 175, jam nekiltų problemų laimėti titulą prieš IBF, WBC ir WBO čempioną Arturą Beterbievą ir WBA čempioną Dmitrijų Bivolą, nes šie vaikinai nevengia sunkių kovų.

Deontay Wilderis: „Daryk tai, ką darai. Tu esi monstras“, – Davidui Benavidezui sakė buvęs WBC sunkaus svorio čempionas „Bronzinis bombonešis“ Wilderis „KO Artist Sports“. „Taigi ar galvojate pakilti [to175]?”

Davidas Benavidezas: „Noriu kovoti su Canelo“.

Wilderis: „Nemanau, bet pamatysime“.

Benavidezas: „Aš ketinu likti ties 168 dar tris kovas ir tada pakilti [to 175.”

Wilder: “I love watching David. He’s got that big power, and he ain’t afraid to use it. In boxing, we want to see the knockouts, and this man right here, he brings it, and you’re going to expect that excitement of a knockout delivery.

“I think he should go up, and he has a great chance of dominating the next division [light heavyweight] taip pat.”

Benavidezas skamba naiviai, kalbėdamas apie norą kautis su Canelo, nes jis jau turėtų žinoti, kad kova neįvyks. Canelo rugsėjį rungtyniaus su Bivol, būdamas 175, ir kai kurie mano, kad pralaimėjęs jis pasitrauks.

YouTube vaizdo įrašas