Skip to content
Home » Davis vs. Garcia: Gervonto rehidratacijos sąlyga jam gali pasiteisinti

Davis vs. Garcia: Gervonto rehidratacijos sąlyga jam gali pasiteisinti

Autorius Allanas Foxas: Gervonto „Tanko“ Daviso rehidratacijos sąlyga ir 136 svarų sveriantis svoris šeštadienį jam gali atsipirkti, nes susilpnins savo varžovą Ryaną Garcia tiek, kad jis užtikrintų pergalę jų didžiulėje kovoje.

(Nuotraukų kreditas: Ryanas Hafey / „Premier Boxing Champions“)

Ryanas (23:0, 19 KO) ir jo tėtis Henry Garcia nėra patenkinti kovos svoriu, bet taip yra karo mene.

Gera būti karaliumi. Jei Ryanas laimi šią kovą arba užsibūna pakankamai ilgai, kad taptų didesne žvaigžde nei Tankas Deivisas, jis taip pat gali pasinaudoti svorio kriterijais, kad įgytų pranašumą prieš savo priešus, kad išlaikytų savo pirmaujančią vietą.

Kadangi Ryanas yra jaunas, sulaukęs 24 metų, bendras 10 svarų rehidratacijos sąlygos ir 136 svarų svorio poveikis gali būti ne toks, kokio tikisi Gervonto vadovybė.

Ryanas yra liekno kūno sudėjimo ir greičiausiai jo per daug nevargins keturi kilogramai, kurių svoris nukris. Antrinis svorio patikrinimas kovos rytą jam gali sukelti problemų.

Ryanas negali sverti daugiau nei 146 svarų, o tai reiškia, kad po svėrimo šio penktadienio popietę jam teks be skysčių per naktį.

„Tankas tikrai nenorėjo šios kovos būdamas 140, o tai man patogus svoris. Taigi jis nusprendžia dar labiau sumažinti svorį iki 136, tikėdamasis, kad tai susilpnins mane“, – sakė Ryanas Garcia „Warrior Mode“, aptardamas svorio nuostatas, kurias į kontraktą įtraukė Gervonta Davis.

„Kai kovotojas numeta svorio, jis netenka daug skysčių ir jėgų, o jei neturi reikiamų baltymų tam kompensuoti, tu tikrai išsekęs, o kai kurie boksininkai net alpsta svėrimosi metu“, – sakė jis. Henris Garcia. „Taigi tai labai svarbu.

„Paskutinis dalykas, kuris patenka į jų sistemą, yra jų smegenys. Todėl dauguma jų ir iškrenta“.

„Nėra taip, kad Tankas niekada nekovojo būdamas 140 metų. Jis kovojo dėl pasaulio čempionato būdamas 140 metų. [against Mario Barrios]“, – sakė Ryanas. „Jis paskelbia save čempionu būdamas 140 metų. Taigi jam tikrai nėra jokios kitos priežasties to nedaryti, išskyrus tai, kad jis bijo to, ką aš galiu padaryti.

„Tai yra vienas dalykas, kurį noriu paaiškinti žmonėms. Tai aš nesiskundžiu. Taip aš parodau jo, kaip čempiono, sąžiningumą“, – apie Gervonta kalbėjo Ryanas. „Jei nebijai, tai kas yra keturi svarai? Tu tikrai bijai keturių svarų? Tai tavo kriptonitas, Tankai? Keturi svarai? Niekada to negalvojau.

„Negana to, kad turiu nusausinti save iki 136. Dabar jis turi pridurti, kad kitą dieną negaliu priaugti daugiau nei 10 svarų. Manau, kad tai parodo, koks bailys jis yra. Kaip tu ir kitas vaikinas gali pakilti, jei toks tavo charakteris?

„Tu tik nori būti žvaigžde. Norite visus apgauti, kad esate tas vaikinas. Tu ne tas vaikinas. Taigi aš žinau, kad tu nesate tam sukurtas žmogus, nes aš, būdamas tavo pozicijoje, aš to neturėčiau“, – sakė Ryanas.

YouTube vaizdo įrašas