Skip to content
Home » Davidas Morrellas: „Aš pasiruošęs Benavidezui 100%“

Davidas Morrellas: „Aš pasiruošęs Benavidezui 100%“

Autorius Jimas Calfa: WBA „įprastas“ super vidutinio svorio čempionas Davidas Morrellas jaunesnysis iškviečia Davidą Benavidezą ir liepia jam toliau kovoti su juo, nebent jis bijo.

Morrellas nuo praėjusios savaitės beveik kasdien mušinėja Benavidezą, vadindamas jį sukčiumi ir „bailys.Kubos talentas Morrellas netgi iš dalies pasivadino Benavidezo slapyvardžiu, vadindamas saveMonstras.

Jei Benavidezas nepadės kovoti su Morrellu, kitais metais jo reputacija bus purvo ir dėl šios priežasties jį gali aplenkti Canelo Alvarez.

Benavidezas (27:0, 23 KO) nesuplanavo kovos ir būtų blogai atrodo, jei jis atmestų čempiono titulą prieš Morrellą (9:0, 8 KO), baimindamasis, kad gali pralaimėti. prieš Canelo Alvarezą 2024 m.

26-erių Benavidesas negali sau leisti sėdėti neaktyvus likusią metų dalį, laukdamas ir tikėdamasis, kad Canelo kitais metais kovos su juo, nes jei to nepadarys, neturės ką parodyti, kiek laukė.

Morrellas mano, kad Benavidesas išsigandęs

„Noriu kovoti su Benavidezu 100 proc. Kaip mano komanda yra pasiruošusi kovai, ir mes pasiruošę jam. Labai džiaugiuosi dėl kovos“, – laidai „FOX 9 Minneapolis-St Paul“ sakė Davidas Morrellas jaunesnysis.

„Man tai didžiulė galimybė. Manau, kad lapkritis yra kova. Aš laukiu tavęs. Aš pasiruošęs. Ar nori kautis? Aš čia“, – sakė Morrellas, siųsdamas žinutę Benavidezui. Nežinau, bet aš pasiruošęs Benavidezui.

„Galbūt“, – atsakė Morrellas, paklaustas, ar Benavidezas jo bijo. Tai didelė galimybė. Jis yra puikus kovotojas ir didelis vardas. Aš pasiruošęs. Ar nori kautis? Aš noriu kovoti“.

„Manau, kad tai fantastiška kova, kaip jau sakiau. Žinoma, norėčiau pamatyti, kad Canelo stos į ringą su Benavidezu rudens kovoje, bet jei jis ketina kovoti su Charlo, gerai, kad ir kaip būtų, bet geriausia paguoda būtų Benavidezo kova su Davidu Morrellu“, – sakė Danas Rafaelis. į „Boxing Social“.

„Dabar girdėjau, kad kai kurie žmonės skundžiasi. „Na, Davidas Morrellas turi tik devynias kovas“. Tie žmonės nežino, apie ką kalba, nes tai panašu į sakymą: „Na, kaip Lomačenko gali tapti čempionu tik trečioje kovoje“ ar panašiai.

„Taip, nes jie buvo ypatingi mėgėjai, jie turi talentą ir gebėjimą, ir jiems nereikia būti kūdikiams ir gardinti, turėti visą krūvą keturračių, aštuonračių, šešiaradžių ir visą tai.

„Davidas Morrellas turėjo tokio tipo mėgėjų išsilavinimą ir sugebėjimus, dėl kurių jis galėjo kovoti su teisėtais kovotojais beveik nuo pat savo karjeros pradžios, ir jis tai parodė per pastarąsias kelias kovas.

„Galbūt jis ir nekovojo su superžvaigždžių kovotojais, bet pastarosiose kovose jis kovojo su gana geros kokybės opozicija. Taigi išmeskite tai, kad jis 9:0. Davidas Benavidezas tikrai turi daug daugiau kovų, tačiau būdamas labai jaunas tapo profesionalu.

„Manau, kad jam buvo 17 metų, kai jis tapo profesionalu. Taigi, mano nuomone, tai yra ypatinga puiki kova. Tai būtų didžiulė veiksmo kova. Abu vaikinai gali mušti. Abu vaikinai gali boksuotis; abu vaikinai turi tokį šunų mentalitetą, kai jie nori ten patekti ir, jei reikia, prekiauti.

„Man patinka rungtynės. Tikiuosi, kad taip atsitiks, nes, viena, tai puiki kova. Abu vaikinai gaus garsų vardą savo rekorde, o nugalėtojas bus, nebūtų jokios kitos kovos, kuri padėtų jiems geriau laimėti Canelo kovą, jei laimėtų savo rudens kovą“, – sakė Rafaelis. .

YouTube vaizdo įrašas