Skip to content
Home » Daugiau pečių vidinio sukimosi = saugesni ir stipresni judesiai

Daugiau pečių vidinio sukimosi = saugesni ir stipresni judesiai

Daugiau pečių vidinio sukimosi = saugesni ir stipresni judesiai
Nicko Hawkeso vaizdo įrašas

Peties vidinis sukimasis (IR) yra vienas iš šio rutulinio ir lizdinio jungties judesių, leidžiantis atlikti tokius veiksmus, kaip pasiekti už nugaros. Tai taip pat leidžia efektyviau ir SAUGIAU atlikti judesius, todėl šioje kitoje mobilumo serijoje mes sutelkiame dėmesį į tai, kad įgytumėte daugiau.

Vienas iš pavyzdžių, kuris gali būti artimas ir brangus jūsų širdžiai, yra geras senas raumenų auginimas. Jei jums trūksta vidinio peties sukimosi, jums bus ne tik sunkiau atlikti šį judesį, bet ir tai reiškia, kad įsitvirtinsite vietoje, kai neturite saugaus ir funkcionalaus judesio diapazono (ROM). toje vietoje ruošiatės susižaloti.

Vidinio sukimosi metu žastikaulio galva slys atgal ir suksis į priekį. Šį judesį galima apriboti įtempta užpakalinė kapsulė arba raumenys aplink sąnarį. Deja, daugeliui mūsų sportininkų, visą dieną sėdint prie stalo su prasta laikysena, tik padidėja jų sandarumas ir vidinės sukimosi trūkumas.

Šiame vaizdo įraše treneris Nickas parodys, kaip patikrinti esamą peties IR ir kaip padidinti sąnario judesių diapazoną. Nėra jokios priežasties, kodėl negalite atlikti šio mobilumo pratimo kasdien, ir būtinai turėtumėte tai padaryti prieš olimpinį kėlimą (jei turite vilčių išlaikyti tą štangą arti) ir gimnastikos judesius, tokius kaip raumenų auginimas ir kritimas.