Skip to content
Home » Crossover Symmetry Drills – Invictus Fitness

Crossover Symmetry Drills – Invictus Fitness

RasmusCrossOver

Kryžminiai simetrijos grąžtai
Parašė Nichole DeHart

Jei esate CrossFit bendruomenės narys, esu tikras, kad esate girdėję apie Crossover Symmetry System. Tai buvo vienas karščiausių naujų 2014 m. CrossFit žaislų ir jo populiarumas vis dar auga. Sąžiningai, manau, kad tai viena geriausių investicijų, kurią gali padaryti sportininkas. „Crossover Symmetry System“ padeda pašalinti ir valdyti peties skausmą, stiprindama sukimosi manžetę, padėdamas pečiai judėti efektyviau ir suteikti daugiau stabilumo pečių juostoje. Aktyvinimo ir geležies gabalėlių serijos užbaigimas trunka 3–5 minutes. Tai yra trumpas laiko tarpas, kurį reikia papildyti savo treniruotėmis, ir jūs pastebėsite didžiulį pečių mobilumo, stiprybės virš galvos pagerėjimą ir netgi pašalinsite kai kuriuos varginančius pečių skausmus.

Štai keletas mano mėgstamiausių Crossover Symmetry grąžtų; tačiau, jei turite prieigą prie sistemos, neapsiribokite tik šiais pratimais. Vykdykite instrukcijas ant patogaus, puošnaus sieninio laikiklio, kurį jie jums pateikia, ir patirkite pečių utopiją!

Ištraukiamas gręžtuvas

Suimkite atsparesnę juostą (raudoną), perbraukite per juostas ir eikite atgal, kol juosta įtemps. Atsigręžkite į Crossover Symmetry System, šiek tiek sulenkite kelius ir stumkite klubus atgal, kad nuleistumėte liemenį, pečius nuleiskite atgal ir žemyn, o virves pritraukite prie klubų. Laikykite šią poziciją 1 sekundę, tada papildomai suspauskite, kad suspaustumėte pečių ašmenis (venkite gūžčioti pečiais) ir grąžinkite virves į pradinę padėtį. Pakartokite 6-8 pakartojimus.

90/90 Gręžtuvas

Paimkite lengvesnę atsparią juostą (violetinę arba geltoną), perbraukite per juostas ir eikite atgal, kol juosta įtemps. Atsigręžkite į Crossover Symmetry System, šiek tiek sulenkite kelius ir laikykite laidus akių lygyje. Nuleiskite pečius atgal ir žemyn, pritraukite virveles prie krūtinės, tada iš išorės pasukite pečius, kad užbaigtumėte „W“ padėtį. Apverskite judesį, kad grįžtumėte į pradinę padėtį. Pakartokite 6-8 pakartojimus.

Pergalės grąžtas

Paimkite lengvesnę atsparią juostą (violetinę arba geltoną), perbraukite per juostas ir eikite atgal, kol juosta įtemps. Atsigręžkite į Crossover Symmetry System, šiek tiek sulenkite kelius ir laikykite laidus akių lygyje. Nelenkdami alkūnių patraukite pečių ašmenis žemyn ir pakelkite rankas į virš galvos. Nepamirškite gūžčioti pečių spąstų ir išlaikyti vidurinę liniją įjungtą (ne per daug ištempti šonkaulių narvelį). Pečius laikykite prisegtus atgal ir žemyn, tada nuleiskite rankas atgal į pradinę padėtį. Pakartokite 6-8 pakartojimus.

Šie treniruokliai yra tik įvadas į Crossover Symmetry System ir yra vieni iš mano mėgstamiausių CrossFitter. Jei jus domina sistemos įsigijimas sau, daugiau informacijos rasite jų svetainėje.