Skip to content
Home » Crawfordas turi pakenkti Spence’ui, kad laimėtų, sako Antonio Tarveris

Crawfordas turi pakenkti Spence’ui, kad laimėtų, sako Antonio Tarveris

Autorius Allanas Foxas: Antonio Tarveris sako, kad Terence’as Crawfordas privalo gauti Errolo Spence’o jaunesniojo pagarbą anksti, nes jis nelaimės šios kovos liepos 29 d., nesužeisdamas jo „Showtime PPV“ varžybose „T-Mobile“ arenoje Las Vegase.

Tarveris mano, kad Crawfordas (39:0, 30 KO) turi priversti IBF/WBA/WBC pusvidutinio svorio čempioną Spence’ą (28:0, 22 KO) atsargiai elgtis, kad jis nedvejotų, ar norėtų pulti kaip įprastai.

Crawfordas nėra pakankamai tvirtas patekti į apkasus su Spence’u ir keistis šūviais pirmyn ir atgal dvylika raundų. Crawfordui tai būtų katastrofa. Bet jei jis sugebės atkreipti Spence’o dėmesį keliais taikliais smūgiais, jis galėtų jį išgąsdinti.

Matėme daug mažesnį buvusį plunksninio svorio čempioną Mikey Garcia priversti Spence’ą bijoti pulti jų kovoje 2019 m.

Mikey anksti prikalė Spence’ą kontradešine ranka, kurios jis nematė ateinant, ir nuo to momento Errolas nusprendė likti lauke ir boksuotis. Toje kovoje nustebino tai, kokie geri Spence’o techniniai bokso įgūdžiai.

Žinoma, jis kovojo su daug mažesniu už jį vaikinu, leisdamas Spence’ui panaudoti savo ūgį ir pasiekti, kad dominuotų Mikey iš išorės.

Jei Crawfordas gali priversti Spence’ą pasiduoti ir paversti konkursą karu, jis žais į savo rankas bandydamas boksuotis taip, kaip darė prieš Maikį.

Spence’as yra puikus boksininkas, bet jis NĖRA tokio paties lygio kaip Crawfordas, ir būtų kvaila bandyti jį nugalėti. Jei Spence’as baiminasi, kad Crawfordas jam pasipriešins, jis nerizikuos.

„Na, jei Crawfordas negali pakenkti Spence’ui šioje kovoje, jis neturi galimybės laimėti. aš tikiu Manau, kad jis turi įskaudinti Spence’ą, kad gautų jo pagarbą ir padaryti jį atsargesnį, paspausdami dujas ir tiesiog ateidami, žinote, be jokio dėmesio“, – apie savo mintis apie Spence ir Crawford kovą televizijai „Fight Hub“ sakė Antonio Tarveris.

Įskaudinti Spence’ą nėra lengva, o Crawfordas gali būti rizikingas, jei jis anksti imtų jėgų, bandydamas jį sužeisti.

„Todėl svarbu, kad Crawfordas susilauktų pagarbos tos kovos pradžioje, ir jūs žinotumėte, kad vis tiek turite tai padaryti“, – sakė Tarveris. “Turite nukirpti tą vaikiną su šūviu jis nemato, kad žinotų, kad čia gali greitai patekti į pavojų. Žinai, ką turiu omeny? Jei vis tiek to negalvosite savo priešininkui, tuomet nedarote to, ką turėtumėte daryti.

„Taigi per pirmuosius du ar tris raundus turite rasti būdą, kaip nulaužti priešininką. Tai įpareigota. Bet kokiu atveju turite tai padaryti, kad sulėtintumėte kovą, nes jei nesulauksite pagarbos, vaikinas bet kokiu atveju jus pervažiuos. Tai savaime suprantama“, – sakė Tarveris.

YouTube vaizdo įrašas