Skip to content
Home » Crawfordas ir Spence’as liepos 29 d. pasirašė pakartotinio mačo sąlygas

Crawfordas ir Spence’as liepos 29 d. pasirašė pakartotinio mačo sąlygas

Autorius Jimas Calfa: Terence’as Crawfordas ir Errolas Spence’as jaunesnysis susitarė dėl liepos 29-osios kovos, kurioje yra dvikrypčių revanšų išlygos, tačiau jie vis dar nepasirašė sutarties dėl kovos.

ESPN duomenimis, abu vaikinai už kovą gauna krūvas pinigų aštuonios figūros, su juo garantuotas. Spence’ui ir Crawford’ui tiek daug užtenka dviejų neaktyvių pusvidutinio svorio svorių, kurie didžiąją paskutiniųjų trejų metų dalį buvo atsilikę nuo tinklo.

Tai viena iš tų kovų, kai turite išlikti skeptiškai nusiteikę, kol jie nepateks į ringą liepos 29 d. To priežastis yra ta, kad Spence’as (28-0, 22 KO) ir Crawfordas (39-0, 30 KO) kalbėjo apie norą kautis jau daugelį metų, bet to niekada nebuvo.

Turėdami abu vaikinus ilgą laiką, jie gali neištrūkti iš treniruočių stovyklos nepatyrę kovą atidėliojančios traumos.

Spence’ui-Crawfordui galima trilogijos kova

Trilogijos kova yra labai tikėtina, jei jie padalijo dvi kovas. Taip nutinka todėl, kad kovotojai veržėsi į užkulisius, kad pagaliau užbaigtų rungtynes“, – ESPN sakė Mike’as Coppingeris.

„Yra dvikrypčio revanšo sąlyga, kurią pralaimėtojas gali suaktyvinti per 30 dienų po kovos. Crawford ir PBC tai yra dviejų kovų susitarimas.

„Jau pora metų per vėlu. Vis dar jaučiu, kad jie kažkiek yra savo žaidimo viršūnėje“, – sakė Danas Canobbio „Inside Boxing Live“ laidoje Spence ir Crawford kovoje.

„Sunku pasakyti, nes Crawfordas pastaraisiais metais buvo neaktyvus, ypač prieš geriausius vyrukus. Spence’as išėjo iš ringo dėl sveikatos problemų dėl kelių autoavarijų ir akies“, – sakė Chrisas Algieri.

„Taigi su šiais vaikinais yra daug klaustukų, bet neabejotina, kad tai didžiulė kova. Kai priartėsime prie jo, tai bus didžiulė, didžiulė kova.

„Šio renginio laikas nėra atsitiktinumas. Praeitą savaitgalį Haney ir Lomachenko kovą su visa tai supančiomis diskusijomis užklupo ant kulnų“, – sakė Algieri.

Ar amžius pasivijo Crawfordą?

„Pažiūrėsime, ar amžius pasivijo Crawfordą ir ar yra daug žiedinių rūdžių“, – sakė Canobbio. „Tai, ką jis daro, suteikia mums tam tikrą judėjimą 147 metais. Pagaliau išsiaiškinsime, kas yra geriausias šios kartos pusvidutinis svoris.

„Niekada nematėme Spence’o-Crawfordo, dviejų geriausių vaikinų. Taigi mes ketiname tai šiek tiek uždaryti. Yra dvišalio revanšo išlyga, todėl labai tikėtina, kad išvysime dvi iš šių kovų. Taigi jie kovoja du kartus, o kas išeis iš kovų, gali pakilti iki 154 ir galbūt kovoti su Charlo.

„Jei gausime du, galime gauti tris“, – sakė Algierei apie galimybę surengti trilogijos rungtynes ​​tarp Errol ir Crawford. „Tai gali būti didžiulė istorinė kova.

„Mayweatherio ir Pacquiao stilistinės rungtynės niekada nebuvo naudingos Pacquiao. Ši kova kitokia. Tai yra tas, kuris gali pareikšti savo valią ir priversti priešininką kovoti su savo stiliumi.

„Tai labai lygi kova. Jie yra geri įvairiuose dalykuose. Man labai smalsu pamatyti abiejų vyrų strategijas ir kurią iš jų pavyksta įgyvendinti“, – sakė Algieri.

Spence’o garsumas bus pagrindinis

„Spence’as yra vaikinas, kuris ateina į priekį. Septyniasdešimt smūgių per raundą“, – sakė Canobbio. „Jis tyčia atmuša septyniasdešimt smūgių per raundo tempą.

„Eik į kitą pusę. Terence’as Crawfordas turi trisdešimt smūgių per raundą. Jis yra jūsų mažo garso, didelio tikslumo, žaidimą keičiantis jėgos tipas.

„Taip, jis snaiperis“, – sakė Algieri apie Crawfordą.

„Snaiperis, taip. Gervonta Davis turi tą patį stilių. „Canelo“ yra šiek tiek tokio paties stiliaus, bet nebeturi tokios pat galios. Jermall Charlo turi tą patį stilių. Yra tik keletas vaikinų, kurie gali kovoti kaip Terence’as Crawfordas.

„Nė vienas iš tų vaikinų nėra toks gudrus ar gudrus kaip Crawfordas“, – sakė Algieri. „Daugelį Crawfordo galios lemia tai, kad jis slepia savo šūvius. Jis slepia savo geriausius kadrus ir stato spąstus. Dėl perjungimo pusių labai sunku išsiaiškinti, iš kur gaunami jo galios smūgiai.

„Jis stipriai muša abiem rankomis. Jis gali baigti kovą bet kuria ranka. Jis tai padarė. Jis baigė muštynes ​​savo pietų letenų dūriais. Jis toks pavojingas iš daugybės pozicijų ir taip gerai slepia savo galią.

Nemanau, kad jis fiziškai stiprus kaip Spence’as, bet jo vieno smūgio galia yra geresnė nei Spence’o, nes jis sugeba paslėpti šūvį, suteikiant jiems sudėtingą kampą ir smogti smūgiu, kurio nematote.

„Kai jis apledo Kellą Brooką vienu smeigtuku per viršų, kurio jis nematė, tai buvo tikrai įspūdinga, nors Brookas buvo savo karjeros gale ir buvo pažeistos abi akys“, – sakė Algieri.

YouTube vaizdo įrašas