Skip to content
Home » Canelo prieš Ryderį Gvadalacharoje per Cinco De Mayo savaitgalį tiesiogiai per DAZN

Canelo prieš Ryderį Gvadalacharoje per Cinco De Mayo savaitgalį tiesiogiai per DAZN

Gegužės 6 d., šeštadienį, Gvadalacharoje, Meksikoje, Akron stadione, Saúl Canelo Álvarez gins savo neginčijamą super vidutinio svorio čempiono titulą prieš Johną Ryderį, tiesiogiai per DAZN ir DAZN PPV JAV ir Kanadoje – pirmą kartą per daugiau nei vienuolika su puse metų. Canelo kovojo Meksikoje.

Canelo (58-2-2 39 KO) antrą kartą gina savo Neginčijamą karūną, rugsėjį jų trilogijos mūšyje Las Vegase įveikęs aršų varžovą Genadijų Golovkiną, 2021 m. lapkritį atplėšęs IBF karūną iš Kalebo gamyklos Sin City mieste. 11 turo sustojimas.

YouTube vaizdo įrašas

Meksikos superžvaigždė emocingai sugrįš į savo tėvynę savo naujausiam Cinco de Mayo pasirodymui. Praeis 4180 dienų nuo tada, kai jis paskutinį kartą peržengė lynus Meksikoje, kai per penkis raundus sustabdė Kermitą Cintroną Meksikoje, kad apgintų savo WBO. Pasaulio lengvo ir vidutinio svorio čempiono titulas.

32 metų ketursvorio pasaulio čempionas kovoja 63-ą kartą per savo ilgametę karjerą ir baigia 18 metų kaip profesionalas. Cinco de Mayo savaitgalį jis pamatys 35-ąjį kovą savo tėvynėje ir tai žada būti įspūdinga proga, kai Jalisco valstija pažymės 200 nepriklausomybės metų.

WBO privalomas varžovas Ryderis (32-5 18 KO) norės sugadinti vakarėlį, nes populiarusis londonietis keliauja į Meksiką, kur surengs didžiausią kovą per savo 12 metų karjerą. „Gorila“ laimėjo laikinąjį WBO titulą paskutinėje savo kovoje, kai Zachas Parkeris pasitraukė ant savo taburetės po keturių raundų Londone, Anglijoje lapkritį.

Ši 34 metų futbolininkė iškovojo geriausią pergalę karjeroje anksčiau 2022 m. prieš buvusį vidutinio svorio lyderį ir senąjį Canelo priešą Danielį Jacobsą, o Ryderis taip pat įveikė tris kitus britus, kurie užėmė Meksikos karalių, iššūkį Callumui Smithui dėl super. Pasaulio vidutinio svorio karūna po kovų su Billy Joe Saundersu ir Rocky Fieldingu.

„Jaučiuosi tikrai laimingas, kad grįšiu gegužę, nes po operacijos nebuvau tikras, kada grįšiu“, – sakė Canelo. „Grįžimas į ringą ir sugrįžimas kovoti į Jalisco, iš kurio esu kilęs, mane ypač džiugina. O John Ryder aš susiduriu su labai konkurencingu kovotoju.

„Nėra paneigti, kad Canelo yra vienas iš didžiųjų ir aš labai gerbiu už tai, ką jis pasiekė sporte, bet aš visiškai tikiu, kad tai mano laikas įgyvendinti savo svajonę tapti pasaulio čempionu“, – sakė Ryderis.

„Aš nevažiuosiu ten atostogauti. Man tai yra grynai verslas, ir aš visą dėmesį skiriu tam, kad gegužės 6 d. nuvažiuočiau į jo kiemą Gvadalacharoje ir parvežčiau tuos diržus su manimi į JK. Noriu padėkoti komandai Tony ir Charlie Sims ir „Matchroom Boxing“, kad tai įvyktų.

„Canelo sugrįžimas į Meksiką yra istorinis Meksikos boksui“, – sakė treneris Eddy Reynoso. „Jis grįžta kaip neginčijamas čempionas, tai yra įrodymas, kad meksikietis gali pasiekti sėkmę už savo šalies ribų su disciplina ir meile savo sportui.

„Didžiuojuosi visu tuo, nes išsipildė vaiko, pradėjusio dirbti Gvadalacharoje, svajonė ir jis grįžta kaip nugalėtojas!

„Tai akimirka, kuri amžiams bus įrašyta į bokso ir Meksikos sporto istoriją“, – sakė Eddie Hearnas. „Canelo Alvarezas, ginantis savo neginčijamą čempiono titulą gimtajame mieste prieš 50 000 gerbėjų, bus neįtikėtinas vaizdas ir naktis, kurios niekada nepamiršime.

„Džonas Ryderis turi privalomą varžovą, kuris sumokėjo savo mokesčius ir, gavęs didelių pergalių prieš Danielį Jacobsą, ir Zachas Parkeris yra pasiruošęs didžiausiam iššūkiui. Iki pasimatymo gegužės 6 d. Gvadalacharoje, kur bus kažkas labai ypatingo, tiesiogiai per DAZN.

„Jis nėra didesnis nei Canelo Meksikoje“, – sakė DAZN grupės Šiaurės Amerikos generalinis direktorius Joe Markowski, „Canelo grįžta namo, o Johnas Ryderis sugadins vakarėlio po didelių pergalių prieš Danielį Jacobsą ir Zachą Parkerį 2022 m.; tai turi klasikos bruožų. Pirmą kartą stebėkite šį istorinį įvykį tiesiogiai per DAZN visame pasaulyje ir Meksikoje.

YouTube vaizdo įrašas