Skip to content
Home » Canelo Alvarezui reikia įspūdingos pergalės prieš Johną Ryderį, atkovojus 1 vietą

Canelo Alvarezui reikia įspūdingos pergalės prieš Johną Ryderį, atkovojus 1 vietą

Autorius Jake’as Tiernanas: Gegužės 6 d. Canelo Alvarezui reikės įspūdingos pergalės prieš Johną Ryderį, kad padėtų jam atsidurti tokioje pozicijoje, kurioje jis galėtų susigrąžinti 1 svarą už svarą.

Canelo (58-2-1, 39 KO) gins savo neginčijamą super vidutinio svorio čempiono titulą prieš Ryderį (32-5, 18 KO) Gvadalacharoje, Meksikoje.

Tai yra kova, su kuria Canelo gali turėti problemų, nes Ryderis turi aukštą darbo tempą ir puikų smakrą. Kad Canelo laimėtų šią kovą įspūdingai, tai daug ką pasakytų apie jį.

„Jis vis dar yra didžiulis lygiosios, jis tikrai yra“, – sakė Barry Jonesas DAZN apie Canelo Alvarezą. „Jis vis dar yra labai, labai geras kovotojas“.

„Jis tikrai yra didžiulis lygiosios ir neginčijamas – 168 svarai“, – apie Canelo sakė Ade Oladipo.

„Vienas dalykas, kurį jis daro nepaprastai gerai, ir tai, kuo jis tapo per pastaruosius penkerius metus, ir tai yra vienas geriausiai besiginančių bokso kovotojų“, – kalbėjo Chrisas Mannixas, kalbėdamas apie Alvarezą.

„Jis muša kumščiu tau į ranką, bet taip pat numoja tau į vidurį. Jis žudo tave kirpimais. Jis ringe palieka daugiau priešininkų, nei bet kas, kurį mačiau nuo Mayweatherio.

„Canelo skiria jo greitis ringe. Jis yra toks greitas ir toks tikslus savo metimais, kad verčia varžovus bijoti mesti savo smūgius, nes ketina juos atmušti kažkuo didesniu“, – sakė Mannixas.

„Aš žiūriu Canelo ir jaučiuosi taip, lyg stebėčiau tobulą kovotoją“, – sakė Oladipo. „Tai vaikinas, kuriam neabejotinai yra 168, o titulus iškovojo 160. Jis laimėjo titulą būdamas 175 metų.

„Canelo yra nuolat besivystantis kovotojas nuo Mayweatherio laikų“, – sakė Barry Jonesas. „Kiekvienas kovotojas iš jų mokėsi. Jis kažką iš to perėmė, ir tai yra unikali savybė. Ne kovotojas. Jis šiek tiek pasiima iš to ir perkelia į kitą kovą.

„Pirmoje Golovkino kovoje jis padarė tai, ką turėjo padaryti prieš Golovkiną. Beje, tai buvo drąsus žingsnis imtis šios kovos. Kas nori kovoti su Golovkinu? Jis boksavo Golovkiną, bandė jį boksuoti pirmoje kovoje ir jam buvo sunku. Jis atliko keletą puikių metimų ir metimais rideno.

„Jis paėmė Mayweather daiktus ir kiek galėdamas atsikratė šūvių ir atšovė“, – sakė Jonesas.

YouTube vaizdo įrašas