Skip to content
Home » Callumas Smithas apie Arturą Beterbievą: „Jis gali būti sužeistas“

Callumas Smithas apie Arturą Beterbievą: „Jis gali būti sužeistas“

Autorius Charlesas Brunas: Callumas Smithas tiki, kad turi galių pakenkti IBF, WBC ir WBO pussunkio svorio čempionui Artūrui Beterbievui, kad nuverstų jį nuo sosto, kai jie susitiks rugpjūtį Kvebeke.

Tiksli data ir vieta dar nenuspręsta, bet mėnuo ir vieta buvo atrinkti. Callumas (29-1, 21 KO) mano, kad 38-erių Beterbievas (19-0, 19 KO) yra pakankamai senas, kad galėtų jį nugalėti.

Callumas sako, kad nori užfiksuoti tris Beterbievo titulus ir parsivežti juos namo į Liverpulį, kad apgintų juos savo gerbėjų akivaizdoje. Panašu, kad 33-ejų Smithas jau susimąstė, kaip seksis su Beterrbievu.

Įdomu tai, kad jis nieko nesakė apie revanšą Beterbievui, todėl reikia manyti, kad jis pasirinks švelnią gynybą, kad neprarastų diržų iš karto prieš savo gerbėjus.

Smithas, būdamas 175 metų, neįveikė nė vieno, kas suteiktų gerbėjams pasitikėjimo, kad jis turi galimybę nuversti nuo sosto Beterbievo sugebėjimų kovotoją. Smithas dviejose pussunkio svorio kovose įveikė Leniną Castillo ir Mathieu Bauderlique. Tie vaikinai nė iš tolo neprilygsta Beterbievo lygiui.

„Aš neturiu jokių problemų keliaujant. Akivaizdu, kad būtų maloniau pradėti kovą, bet suvaldyti ją ir laukti, kol man bus paskirta data, ir laukti, kol man bus paskirta vieta, o tai tarsi iš mano planų“, – sakė Callumas Smithas iFL TV apie savo rugpjūčio titulą. nušautas prieš IBF, WBC ir WBO pussunkio svorio čempioną Arturą Beterbievą Kvebeke.

„Tai kova, kurios aš norėjau, ir kova, kurią tikiu laimėti. Galimybė laimėti tris pasaulio titulus per vieną vakarą mane džiugina“, – tęsė Callumas apie savo titulą prieš trijų diržų 175 svarų čempioną Beterbievą.

„Nepriklausomai nuo to, kur ji yra ir kada ji yra, tai yra kova, kurios aš laukiu. Jis labai geras kovotojas. Sulaukiau jam daug pagarbos. Jis yra puikus čempionas, bet jam 38 metai ir jis nėra pats sunkiausias. Akivaizdu, kad jis pats stipriai muša, bet jis yra tam, kad jį smogtų, ir jis gali būti sužeistas.

„Esu įsitikinęs savo jėgomis. Kartą buvau pasaulio čempionas ir buvau geriausias pasaulyje su 168. Tikiu, kad esu geresnis 175 metų ir mano naujos treniruočių komandos.

„Aš tikiu, kad stiliai sukelia kovas, ir tai yra kova, kurią tikrai galiu laimėti. Nenorėčiau patekti į galutinį atmetimą ir šaukti į šią kovą vien dėl to, kad išsiaiškinčiau skaičius. Tai kova, dėl kurios aš tikiu, kad galiu ten nueiti, atlikti darbą, nuimti jam diržus ir grįžti namo.

„Toks planas visada, net kai pirmą kartą tapau pasaulio čempionu. Grįžk ir gink jį namuose. Idealiu atveju norėtumėte jį laimėti namo, bet jei ne, apginkite.

„Liverpulyje sulaukiau daug sekėjų ir jie nusipelnė didelio čempiono titulo realiu laiku gimtajame mieste. Tikimės, kad šiais metais aš ir mano brolis galėsime jį parsivežti namo“, – sakė Callumas.

YouTube vaizdo įrašas