Skip to content
Home » Bokso rezultatai: Williamas Zepeda per du raundus sustabdė Jaime’ą Arboledą!

Bokso rezultatai: Williamas Zepeda per du raundus sustabdė Jaime’ą Arboledą!

Autorius Kenas Hissneris: Koledžo parko centre, Arlingtone, Teksase, šeštadienį per DAZN Oscarą De La Hoya („Golden Boy Promotions“) buvo pristatytas WBA kontinentinės Amerikos lengvo svorio kategorijos čempionas, WBA reitingo 8-as numeris Williamas Zepeda, sustabdęs Jaime’ą Arboledą per du raundus.

Bendrame žaidime Diego De La Hoya per du raundus sustabdė Victoras Fernando Moralesas jaunesnysis. Estevanas Villalobosas pralaimėjo nepopuliarų sprendimą Fredrickui „Generolui Okunkai“ Lawsonui.

Pagrindiniame turnyre WBA kontinentinės Amerikos lengvo svorio kategorijos čempionas, užėmęs 8 vietą pietų letenoje William Zepeda, 28:0 (24), #134.2 iš San Mateo Atenco, MEX, tris nokdaunus sustabdė Jaime Arboleda 19:3 (14), # 134,6, Curundu, PAN, 2:16 antrajame dešimties raundų etape.

Pirmajame raunde „Zepeda“ privertė Arboledą atšokti visą raundą. Antrajame raunde teisėjas Rubenas Perezas įmušė Arboledą kairėje prie kūno ir žemyn. Pakilęs Arboleda buvo numestas antrą kartą, o dar vienas kūno šūvis buvo paliktas 8 įskaitymui. Pakilęs Arboleda buvo priblokštas, kai Zepeda buvo numestas trečią kartą, kai teisėjas Perezas jį įskaičiavo.

Svorio svorio kategorijoje Diego De La Hoya, 24:2 (11), #126, Mexicali, Baja California, MEX, sustabdė Victoras Fernando Moralesas, Jr., 18-0-1 (9), #125. ½, Vankuveris, WA, 1:08 antrojo turo dešimties turų dėl laisvo WBA tarpkontinentinio titulo.

Pirmajame raunde buvo daug veiksmo iš abiejų boksininkų, o Moralesas turėjo pranašumą. Antrajame raunde po trisdešimties sekundžių Moralesas kairiuoju kabliu smakrą ir žemyn nukreipė De La Hoya už teisėjo Rosario Soliso 8 taškus. De La Hoya po pusės minutės bandė susidoroti su kraujavimu iš burnos, kai kitas kairysis kabliukas numetė jį ant kelių, kai jis šliaužė keletą pėdų, o tada pakilo nuo 8 taškų, kai teisėjas sustabdė.

„Super Welter“ velionis povandenis Estevanas „Manos De Oro“ Villalobosas, 16-2-1 (12), Nr. 152, Vernone, WA, pralaimėjo nepopuliarų sprendimą buvusiam WBC tarptautinio sidabro čempionui Fredrickui „General Okunka“ Lawsonui, 30-3 (22), #149, Accra, GH, Worcester, MASS., daugiau nei dešimt raundų.

Per pirmuosius tris raundus abu turėjo savo akimirkų, nes Villalobosas buvo agresorius, o Lawsonas – atmušėjas. Ketvirtajame ir penktajame raunde Villalobosas kartais apsukdavo pietinę leteną ir pataikydavo sunkesnius smūgius, atlaikydamas Lawsoną per visą iki šiol kovą.

Nuo šešto iki aštunto raundai buvo dideli, kai Villalobos varė Lawsoną aplink ringą galingais smūgiais, nors aštuntojo raundo pabaigoje jis gavo pjūvį kairiosios akies vidų, kai Lawsonas atliko smūgius, nors ir veiksmingus.

Devintajame raunde Villalobosas toliau bandė sustabdyti, nes Lawsonas atliko veiksmingą smūgį. Dešimtajame ir paskutiniame raunde Villalobosas vos nenumušė Lawsono ir nusileido į galvą, nes Lawsonas padarė viską, kad išgyventų. Teisėjas buvo Nealas Youngas.

Rezultatai buvo 96:94 du kartus ir 97:93 Lawson ir 98:92 Villalobos KH.
Super vidurio „Dinamitas“ Davidas Stevensas, 13:0 (9), #168, Redingas, PA, artimoje kovoje nugalėjo Marco Antonio Peribaną, 26:7:1 (17), #167 ¼ iš Meksiko, Meksikas. , kuris įmušė nokdauną per 8 raundus.

Pirmajame raunde nebuvo jokio jausmo, nes abu atsivėrė, nes 38 metų Peribanas dažniausiai smūgiavo, o Stevensas žiūrėjo, kad nusileistų į bet kurią kūno vietą, o po pusės raundo mesdavo efektyvesnius smūgius.

Antrajame raunde Stevensas tvirtais kairiaisiais kabliukais įmetė Peribano smakrą, likus minutei iki raundo įpusėjimo. Paskutinį pusės minutės nusileidimą Peribanas baigė gerai.

Trečiajame raunde Peribano čekis kairysis kabliukas ir Stevenso kelias pataikė į drobę teisėjo Rubeno Perezo 8 įskaitymams.

Penktajame raunde Stevensas atsivėrė pusei raundo ir pakenkė Peribanui, kuris gerai sugrįžo paskutinę minutę. Net kovoja iki šiol. Šeštajame raunde, likus minutei, Stevensas geru kairiuoju kabliu įsuko į kūną, sužeisdamas gerai sugrįžusį Peribaną.

Septintame raunde aukštesnis Peribanas puikiai panaudojo savo dūrius, nes 22-ejų Stevensas, ieškantis sustabdymo, neatrodo toks šviežias.

Aštuntajame ir paskutiniame raunde Stevensas galbūt pasitraukė iš raundo ir kovos, tačiau nokdaunas gali būti pagrindinis kovos veiksnys. Tai buvo pirmasis turas, kuriame buvo kliniškai, du.

Rezultatai buvo 78-73 du kartus ir 77-74 ir 77-75 KH

Žiedo pranešėjas Jerimiah Gallegos