Skip to content
Home » Bobas Arumas kalba apie Gervonta Davis vs. Shakuras Stevensonas Rizika

Bobas Arumas kalba apie Gervonta Davis vs. Shakuras Stevensonas Rizika

Autorius Adomas Baskinas: Bobas Arumas sako, kad kovotojų piniginės lūkesčiai kovoje tarp Gervonto Daviso ir Shakuro Stevensono būtų kliūtis, o ne organizatoriai, norint surengti šį konkursą.

Jei kiekvienas kovotojas turi didžiulių lūkesčių ir nori garantuotų pinigų, tai reikštų, kad organizatoriai prisiimtų didžiulę riziką ir gali nukraujuoti tešlą, jei kova nesiseks.

Arumas sako, kad Devinas Haney ir Vasilijus Lomačenko pasirinko savo formulę – „gerą garantiją“ ir apsisaugoti. [for PPV]o jei viskas gerai, jie uždirbs daugiau pinigų.

Tokiems kovotojams kaip Shakuras ir Tankas Davisas greičiausiai turės sutikti su Arumo formule, kad tarp jų vyktų kova, nes jis nesiruošia daug lošti ir maudytis finansinėje vonioje.

„Žinoma, mes ieškome kovotojų, kurie konkuruotų su Shakuru“, – „Fighthype“ sakė Bobas Arumas, paklaustas, ar norėtų lygiuotis su Shakuru Stevensonu su Rolando „Rolly“ Romero.

„Ne dvi bendrovės. Tai nesąmonė. Tai lūkesčiai, kuriuos turi kiekvienas vaikinas. kiek jie nori kovoti, o kartais ir per daug“, – sakė Arumas, paklaustas, ar tai būtų kliūtis surengti kovą tarp Shakuro ir PBC kovotojo Gervonta Daviso.

„Tai nėra taip, kaip kovotojai kovojo prieš daugelį metų su mažomis garantijomis ir kovojo procentais. Jei jie to nedaro, jie tikisi, kad reklamuotojai skirs beprotiškus piniguskurį rengėjai gali prarasti.

„Jei reklamuotojai nuolat praras pinigus už muštynes, reklamuotojų nebeliks. Taigi Al [Haymon of PBC] turi būti atsargus, DAZN su Eddie Hearnu turi būti atsargūs. Turime būti atsargūs.

„Negalite išsiplėsti taip, kad patirtumėte didelį smūgį vien dėl to, kad kovotumėte, kuri yra tikrai patraukli. Tai nėra nepasiruošimo klausimas [to do Tank Davis vs. Shakur Stevenson fight]. Mes nesame lošėjai.

„Mes rizikuosime, bet nesame lošėjai. Kam tai daryti, kad suteiktų didžiules garantijas, kad ši kova uždirbtų porą dolerių, jei pasiseks, ir tikriausiai prarastumėte nemažus pinigus? Geriau nusipirksiu bilietą ir eisiu žiūrėti kovos.

„Dirbame su Devinu [Haney] už šią kovą [against Vasily Lomachenko], jie pasirinko mūsų formulę. Pasiimkite gerą garantiją, pasiimkite aukštyn kojom ir jei ji tikrai pasiteisins, uždirbsite daugiau pinigų. Taip visada buvo su Ray Leonard, Hearns ir Hagler.

„Nebent viskas grįš prie to, muštynės nebus rengiamos. Nekaltink rengėjų. Neturiu problemų dirbdamas su Al Haymon arba su Eddie Hearn ir DAZN. Jokių problemų. Al neturi jokių problemų dirbant su aukščiausiu reitingu.

„Sandoris turi būti prasmingas. Negalite prašyti mūsų beprotiškai rizikuoti, kai galime prarasti daug pinigų ir tikrai nieko neuždirbti, jei mums pasiseks“, – sakė Arum.

YouTube vaizdo įrašas