Skip to content
Home » „Aš pataikau į geresnius kadrus“ – Rolando Romero dėl pergalės prieš Ismaelį Barroso

„Aš pataikau į geresnius kadrus“ – Rolando Romero dėl pergalės prieš Ismaelį Barroso

Autorius Brianas Webberis: Rolando ‘Rolly’ Romero (15-1, 13 KO) yra įsitikinęs, kad nusipelnė savo devintojo raundo nokautais šeštadienio vakarą pergalės prieš Ismaelį Barroso (24-4-2, 22 KO), kad ir ką kai kurie gerbėjai galvotų apie iškritimą. ši pasaulio pabaiga atėjo.

(Nuotraukų kreditas: Esther Lin}

Teisėjas Tony Weeksas atrodė taip, lyg nežinotų, ką daro, kai įsikišo, staiga nutraukė kovą devintajame ir padovanojo Rolly nokautu.

Barroso svaidė smūgius atgal ir neatrodė įskaudintas. Jei ką, jis atrodė energingas ir norėjo nuimti Rolly galvą.

Įdomu tai, kad Rolly neužsiminė apie norą duoti Barroso revanšą, kad išaiškintų ginčą dėl ankstyvo sustabdymo.

Vienintelis vardas, kurį Rolly paminėjo po tavo kovos, buvo Ryanas Garcia, su kuriuo jis nori toliau kovoti eliminavimo tipo kovoje su nugalėtoju, kad gautų didįjį prizą Gervonta Davis.

„Nieko nesakysiu Ryanui [Garcia]. Mes padarysime, kad tai įvyktų. Surengėme daugybę spaudos konferencijų, kad visa tai būtų smagu“, – įveikęs Barroso žiniasklaidai sakė Rolly Romero.

„Aš nedariau derinimo. Tai yra pasaulio čempiono titulo metimas“, – sakė Rolando, paklaustas, ar Ryanas Garcia norėtų pasitaisyti prieš kovodamas su juo dėl naujai iškovoto WBA pusvidutinio svorio kategorijos titulo.

„Ką turi galvoje? Aš nuėjau tiesiai į titulą. Bandžiau kovoti [former WBA 140-lb champion Alberto] Puello. Puello nesilaikė taisyklių ar dar ko, tiesa? Jis kažkaip supyko.

„Ne aš kaltas, kad Puello tai padarė, nes dalyvavau kaip varžovas. Aš nedariau derinimo. Iš karto tapau čempionu, ir taip mes tai padarėme.

„Oskaras [De La Hoya], padarykime, kad tai įvyktų. Žinau, kad Oskaras džiaugiasi galėdamas tai padaryti [Rolly vs. Ryan Garcia fight] atsitikti. Kodėl gi ne Vegase? Ryanas labai išsivystė kaip kovotojas, o aš – kaip kovotojas. Aš vis tiek raudosiu, kad a**.

„Laimėjau kovą, bet mano rezultatas nebuvo didelis“, – apie kovą su Barroso pasakojo Rolly. „Kaip sakiau, nusileidau. Aš pataikiau geresnius ir švaresnius metimus, bet jis metė daugiau nei aš.

YouTube vaizdo įrašas