Skip to content
Home » Ar Ryderis gali nuliūdinti Canelo šį vakarą Gvadalacharoje?

Ar Ryderis gali nuliūdinti Canelo šį vakarą Gvadalacharoje?

Autorius Danas Ambrose’as: Johnas Ryderis (32:5, 18 KO) šiąnakt turi tikrą šansą nugalėti Canelo Alvarezą, o tai gali pakeisti gyvenimą „Estadio Akron“ Gvadalacharoje, Meksikoje.

Ryderis gali laimėti; Jei tai padarys, Canelo jau pasakė, kad išeis į pensiją. Kitaip tariant, jis neįvertina Ryderio pakankamai aukštai, kad jis norėtų tęsti karjerą, jei bus įveiktas.

Tai nėra geras ženklas, kad Canelo šį vakarą stato į savo karjerą. Vis dėlto jis supranta, kad jei šį vakarą negalės įveikti tokio kovotojo kaip Ryderis, jam nepavyks nugalėti. jaunų ryklių 168 svarų divizijoje Davidas Benavidesas ir Davidas Morrellas jaunesnysis suka jį ir nori suplėšyti jį į gabalus.

Ryderis mato Canelo silpnumą

Kaip ir Ryderis, tie du talentai pamatyti Canelo silpnumą ir pasiruošę jį paimti. Canelo šįvakar turi rasti būdą, kaip susigrąžinti prarastą jaunystę, nes praėjusiais metais atrodė senovinis, daug vyresnis nei 32 metai.

Praėjusiais metais gerbėjai iš Canelo (58-2-2, 39 KO) matė keturių raundų kovotoją, kuris sugebėjo mesti tik pavienius šūvius ir ilgais kiekvieno raundo ruožais praleisdavo nugara į virves, ilsėdamasis pavargusiam. kojos.

Ryderis yra sunkus darbuotojas, kuris daro didžiulį spaudimą savo oponentams, vargindamas juos savo negailestingu kovos stiliumi, kol jie užsigauna ir jam lengva nugalėti.

Šią savaitę iš Canelo sužinojome, kad jo pralaimėjimas Dmitrijui Bivolui ir aistringas pasirodymas prieš Genadijų Golovkiną praėjusiais metais atsirado dėl kairiosios rankos traumos.

Aistruoliams sunku suprasti Canelo pasiteisinimą, nes pagrindinė jo problema tose dviejose kovose buvo ištvermė arba jos trūkumas, ir neturėjo reikšmės, kad jo ranka buvo neveikianti.

Kodėl Canelo ir Ryder kova yra svarbi?

Canelo-Ryder yra labai svarbus, nes tai galimybė Ryderiui užsidirbti gyvenimą keičiančių pinigų, kad galėtų pasiruošti visam gyvenimui.

Ryderiui tai taip pat svarbu, nes jis niekada nėra laimėjęs pasaulio čempiono titulo, o įveikęs Canelo įgautų diržus. Darant prielaidą, kad Canelo įvykdys savo grasinimą išeiti į pensiją, Ryderis greičiausiai susidurs su Davidu Benavidezu dėl didelių pinigų kovoje dėl PPV.

Canelo karjerai gresia pavojus. Todėl jis turi nugalėti Ryderį, kad viskas vyktų toliau ir sulauktų revanšo prieš Bivolą, į kurį daugiausia dėmesio skyrė rugsėjį.

„Jam tai reiškia viską. Canelo nekovojo Meksikoje nuo 2011 m. ir ilgai norėjo sugrąžinti kovą savo žmonėms“, – sakė Coppingeris. ESPN.

„Jis pasakė, kad jam taip svarbu yra tai, kad jis tai daro pačiame savo karjeros žydėjime, o ne atsisveikinimo kovoje, kaip daugelis kitų meksikiečių, tokių kaip Juanas Manuelis Marquezas ir Erikas Moralesas. Jis tai daro puikiai būdamas neginčijamas čempionas.

„Čia buvo gana beprotiška. Spaudos konferencija trečiadienį buvo sausakimša. Vos galėjai ten įsikelti. Žmonės yra alkani ir ištroškę Canelo kovos. Canelo sako, kad Akrono stadione bus daugiau nei 50 000 žmonių, ir manau, kad tai dar ilgai. Paklausa čia išaugo iki didžiulio įvykio“, – sakė Coppingeris.

„Paminėjote, kad 2022-ieji Canelo buvo sunkūs, nes jis patyrė tik antrą pralaimėjimą karjeroje“, – sakė Maxas Kellermanas. „Aš turiu galvoje, [Erislandy] Laros kova buvo apylygė, bet jis ten priėmė sprendimą. Jis oficialiai pralaimėjo [Dmitry] Bivol. Vienintelis kitas pralaimėjimas buvo Floydas Mayweatheris, kai Canelo buvo pirmajame sezone.

„Jis nori atkeršyti už netektį. Tiesiog stilistiškai, jei bandyčiau nugalėti Canelo, būčiau jį suderinęs su Bivolu. Kam tai daryti, kai yra tiek daug žinomų kovotojų, turinčių jam geresnių stilių, su kuriais jam dar neteko susidurti?

Canelo vis dar neigia dėl pralaimėjimo

Alvarezas vis dar nesusitaikė su vienpusišku dvylikos raundų sprendimu vienbalsiai pralaimėjęs „Bivol“ praeitą gegužę. Canelo mano, kad nusipelnė laimėti pirmuosius penkis raundus ir dėl to pralaimėjo, nes pavargo dėl rankos traumos.

Tai neturi prasmės. Kaip atsitiko, kad Canelo rankos sužalojimas privertė jį išsipūsti? Tai tiesiog atrodo silpnas pasiteisinimas Meksikos superžvaigždei ir jo būdui suprasti, kas jam nutiko tą naktį.

„Vakar paklausiau Canelo: „Kodėl manote, kad galite jį nugalėti po pirmosios kovos? “ Jis pasakė: „Paprasta. Esu geresnis už Bivolą ir dėl ko pralaimėjau kovą, – tai jo žodžiai, – „turėjau traumą kairėje rankoje“.

„Po to jam buvo atlikta operacija [Gennadiy] Golovkino kova. Jis sakė, kad dėl to išblėso ruože ir buvo pavargęs, nes negalėjo tinkamai treniruotis. Dabar manau, kad čia buvo daugiau, bet tai yra jo įsitikinimas. Man įdomu tai, kad Canelo nori vėl kovoti būdamas 175, Bivolo svorio. Bivolas nori kovoti su 168 taškais ir abu nenori nusileisti“, – sakė Coppingeris.

„Kodėl taip? Kadangi „Bivol“ yra mažas lengvasis sunkusis automobilis, o „Canelo“ kovojo su lengvu sunkiasvoriu“, – sakė Kellermanas. „Jis kovėsi [Sergey] Kovaliovas buvo lengvas prieš kovodamas su Bivolu ir ten atrodė gerai. Tačiau Bivolas didžiąją savo karjeros dalį kovojo pussunkiame svoryje, o Canelo ten beveik nekovojo.

„Kodėl lengvasvoris nori super vidutinio svorio kovos, o super vidutinio sunkumo kovos su pussvoriu? pasakė Kellermanas.

„Bokse vaikinai nori kovoti pagal savo svorį. Canelo pasakė: „Aš žinau, kaip tai vyksta. Jei įveiksiu Bivolą būdamas 168, žmonės sakys, kad aš jį išsekiau, noriu viso kredito ir noriu įrodyti, kad galiu jį įveikti jo paties svoriu“, – sakė Coppingeris. „Tikrai, todėl Canelo yra tokia didelė žvaigždė.

„Jis visada priima sunkiausius iššūkius. Aš uždaviau tą patį klausimą Bivolui, o jis atsakė: „O kaip mano gerbėjai? Jie sakys, kad negalėjau nugalėti Canelo jo paties svoriu, be to, noriu neginčijamo čempiono titulo 168 balais.

„Jis sakė, kad Canelo tiesiog nori išlaikyti savo titulus, jei vėl pralaimės. Įsivaizduokite, jei Bivolas nugalėtų Canelo dėl neginčijamo čempiono titulo, būdamas 168, o paskui kovotų ir įveiktų Beterbievą dėl neginčijamo čempiono titulo 175. Tai būtų visų laikų dalykas“, – sakė Coppingeris.

„Būtų“, – sakė Kellermanas. „Beterbievai, džiaugiuosi, kad jį užauginai, nes stilistiškai, Canelo-Beterbiv, jei tai nėra geriausia kova, kokią gali sužaisti bokse, tai viena iš dviejų ar trijų geriausių.

„Beje, tą patį galite pasakyti apie Canelo-Benavidezą. Beje, Canelo-Charlo. Net jei kova, kurią ketinu pasakyti, nėra tokia gera, kaip stilių suderinimas, [Demetrius] Andrade pateikia tikrą iššūkį [for Canelo].

„Jei turėčiau pasirinkti norų sąrašą, tai būtų kelios kovos, kurias rinkčiausi. Ar Canelo jums ką nors pasakė apie kurį nors iš tų vaikinų? pasakė Kellermanas.

„Jis kažką pasakė apie Davidą Benavidezą. Manau, kad tai kova, kurią tikriausiai išvysime kitais metais“, – sakė Coppingeris. „Benavidezas pasakė, kad nori praleisti du didelius Canelo savaitgalius [on Cinco de Mayo and the Mexican Independence Day holiday].

„Tai buvo savaitgaliai, priklausę Floydui Mayweatheriui ir Oscarui De La Hoya. Tai būtų Cinco de Mayo dienos savaitgalis šį savaitgalį ir Meksikos nepriklausomybės dienos savaitgalis rugsėjį.

„Canelo pasakė: „Žiūrėk, lengva tai pasakyti, bet daug sunkiau tai padaryti“. Tiesiog pažiūrėkite, kaip sekėsi Davido Benavidezo kova su Caleb Plant kovo mėnesį [on PPV]. Bet aš manau, kad tą kovą matysime ir ji bus didelė“, – sakė Coppingeris.

YouTube vaizdo įrašas