Skip to content
Home » Ar Regisas Prograis įveiktų Deviną Haney?

Ar Regisas Prograis įveiktų Deviną Haney?

Autorius Adomas Baskinas: Tikimasi, kad Devinas Haney šįvakar apžiūrės Regisą Prograisą, pirmą kartą gindamas savo WBC lengvojo pusvidutinio svorio kategorijos diržą prieš Danielito Zorrilla.

Eddie Hearn sako, kad Haney nedalyvaus „Prograis“ ir „Zorrilla“ kovoje, nes turi kažką, dėl ko yra prisiėmęs išankstinį įsipareigojimą, tačiau akivaizdu, kad jis stebės konkursą.

Hearnas sako, kad kitą savaitę pateiks pasiūlymą nepralaimėjusiam Haney (30:0, 15 KO) ir, jei tikisi, jį priims. Kaip ir daugelis, Hearnas mato, kaip Regis muša Haney, o ne tik jį paaukština. Jis jaučiasi geresnis kovotojas.

Prograis (28-1,24 KO) galia ir kietumas suteiktų jam didžiulį pranašumą prieš Haney, kuris negali smūgiuoti ir buvo sužeistas per kelias kovas, būdamas 135 m., įskaitant paskutinę kovą su Vasylu Lomachenko.

Tikėtina, kad Haney pirmiausia norės priprasti prie 140 svarų divizijos, prieš pradėdamas kovoti su tokiu žudiku kaip Prograis, nes vaikinai, su kuriais jis kovojo būdamas 135 metų, nesuteikė jam pakankamai patirties, kad jis būtų pasiruošęs tam, su kuo jis susidurs. ši kova.

Billas Haney dar nepasakė, ką planuoja su Devinu susidurti. Anksčiau šią savaitę Billas paskelbė trumpą klipą, kuriame jis sėdi su aukščiausio lygio reklamuotoju Bobu Arumu, kad aptartų tris jam pasiūlytas galimybes. Tačiau nuo to laiko Billas tylėjo ir laikosi žemo profilio.

Chrisas Mannixas: „Kam jūs pirmenybę teiktumėte Haney-Prograis kovoje? sakė Mannixas DAZN JABS.

Sergio Mora: „Turėčiau iškart pasakyti Regisą Prograisą. Jis yra natūralus 140 svarų sveriantis, labai protingas, tvirtas pietukas. Yra gyvenimo aprašymas, yra jėgos, yra stiliai ir yra alkis.

„Nuo to laiko, kai pralaimėjo šią kovą, Regisas Prograis iškovojo keturias pergales iš eilės. Visi keturi nokautu. Manau, kad galia čia bus lemiamas veiksnys, o Haney jau sukrėtė 135. Manau, jei jis pakils penkis svarus į šiaurę, tai bus didelis skirtumas prieš tokį monstrą kaip Regisas Prograis.

Mannixas: „Daugelis atsakomųjų reakcijų, kurias Devinas Haney sulaukė per pastarąsias kelias savaites, buvo juokingos. Tai buvo artima Devino Haney ir Vasilijaus Lomačenko kova.

„Galėjo būti bet kuriuo būdu, bet žinai, kas nutinka, kai geriausi kovosi su geriausiais. Sulaukiate daug artimų kovų, kurios galėjo vykti bet kuriuo kitu būdu.

„Idėja, kad Haney prieš Lomačenko buvo kažkoks apiplėšimas, yra juokinga. Devinas Haney laimėjo šią kovą sąžiningai. Gerai, jei įmušei kitaip, bet nesakyk, kad kova buvo apiplėšimas. Devinas Haney uždirbo tokį sprendimą.

„Aš tai iškeliu, nes šiuo metu matome, kad Regis Prograis akcijos yra didžiausios. Regis Prograis ką tik varžėsi kelios reklaminės aprangos.

„Jis su „Matchroom“ sudarė trijų kovų sutartį, kuri, mūsų manymu, sukels kovą dėl titulo suvienijimo kitais metais.

Nors Devinas Haney yra neabejotinas čempionas su 135 metų, jo akcijos galbūt šiek tiek nukrito ten, kur žmonės sako: „Jį turėjo sumušti Lomačenko, kitaip jo smakras niekada neatlaikys Gervonto Daviso jėgos“. jei jis pasiekia 140, jis vengia Shakuro Stevensono.

„Tarsi tai faktas, kuris turėtų būti žaidžiamas. Manau, kad Devinas Haney rungtynėse su Prograis būtų neįtikėtinai neįvertintas. Dabar, norėdami kovoti su Prograis, turėsite baigti boksą, bet Devinas Haney parodė, kad be Shakuro Stevensono toje 130–135 svorio kategorijoje nėra daug vaikinų, kurie galėtų jį aplenkti ir nereikėtų nusileisti. iki 135, o tai buvo labai sunku.

„Jis bus geresnės formos. Jo smakras tikriausiai bus šiek tiek stipresnis. Manau, kad tai itin konkurencinga kova. Jei tai atsitiktų rytoj, aš turbūt šiek tiek teikčiau pirmenybę Regisui Prograisui, bet labiau tikėtina, kad jei Devinas Haney imsis Prograiso, tai įvyks po to, kai jis vieną kovą sulaukęs 140 laipsnių pripras prie tos svorio kategorijos.

„Po to išsirinkite juos ir žinote, ką aš manau. Devino Haney įgūdžiai yra tokie aštrūs, kad jei ši kova įvyktų per šešis ar aštuonis mėnesius, aš būčiau palankus Devinui Haney.