Skip to content
Home » Ar Canelo Alvarezo mažėjimo tendencija tęsis prieš Johną Ryderį šeštadienio vakarą

Ar Canelo Alvarezo mažėjimo tendencija tęsis prieš Johną Ryderį šeštadienio vakarą

Autorius Seanas Jonesas: Johnas Ryderis gali būti tas, kuris šį šeštadienio vakarą užbaigs Canelo Alvarezo karjerą, kai jiedu susitiks Gvadalacharoje, Meksikoje.

Kaip pažymi Teddy Atlas, Canelo (58-2-2, 39 KO) parodė „mažėjimo tendencija“ paskutinėse dvejose kovose prieš Genadijų Golovkiną ir Dmitrijų Bivolą. Šios dvikovos parodė, kad Canelo paseno ir prarado didelę savo žaidimo dalį, kuri greičiausiai nebesusigrąžins.

Priežastis, dėl kurios daugelis užkietėjusių bokso gerbėjų pirks Canelo-Ryder kovą šeštadienio vakarą per DAZN PPV, yra ta, kad jie nori pamatyti, ar Canelo mažėjimo tendencija tęsis, ar jis išsisuks iš jos ir suras Jaunystės fontanasgurkšnoti vandenį, kad atgaivintų savo karjerą.

Canelo reklamuotojas Eddie Hearnas sunkiai dirbo, atlieka žalos kontrolę kaltindamas savo prastus pasirodymus prieš Goloviną ir Bivolą dėl kairiojo riešo traumos.

Išmanantys bokso gerbėjai neperka pigių pasiteisinimų, nes Canelo rankos sužalojimas nebuvo priežastis, dėl kurios iškvėpė dujos ir jis atrodė kaip senas 50 metų amžiaus, per daug pavargęs, kad nuspaustų gaiduką, priežastis.

Tai buvo amžius, kėlusi savo bjaurią galvą su Canelo, ir greičiausiai šeštadienio vakarą Ryderis (32:5, 18 KO) tuo pasinaudos.

„Canelo vs Ryder“ vyks šį šeštadienį, gegužės 6 d., „Estadio Akron“, Gvadalacharoje, Meksikoje. Alvarezas gins savo neginčijamą super vidutinio svorio čempiono titulą prieš WBO privalomąjį Ryderį.

Ar Ryderis sugadins Canelo sugrįžimą namo?

„Man patinka iššūkiai, o išėjęs į pensiją sakau, kad bokse padariau viską, ką galiu, ir tikiuosi, kad visiems tai patiks. Štai kodėl aš nuolat stengiuosi ir darau viską, ką galiu“, – DAZN laidai „A Royal Homecoming“ sakė Canelo.

„Man patinka boksas ir tai, ką darau. Nemėgstu žiūrėti bokso. Man patinka užsiimti boksu. Man patinka būti sporto salėje. Tai mano antrasis namas. Kai tu ką nors myli, aš esu laimingiausias už tave.

„Tai mano gyvenimas. Golfas, šeima, boksas, verslas. Jaučiuosi labiau motyvuotas nei bet kada ir liksiu motyvuotas“, – sakė Canelo. „Nes, kaip sakė Edis: „Kai esame motyvuoti, tu baigi darbą. Ir aš laimingas būdamas čia su ponu Ryderiu. Ačiū, kad čia atėjai, mano drauge“.

„Nėra nieko panašaus į namus“, – sakė Ade Oladipo. „Tiems gerbėjams, kurie matė jį, kai jis užaugo, ir neturi galimybės vykti į Ameriką jo stebėti, tai yra galimybė pamatyti, kaip karalius grįžta namo.

„Meksikiečių gerbėjai Amerikoje visada eina iš proto dėl Canelo. Tai meksikiečių ir amerikiečių gerbėjai“, – sakė Toddas Grishamas. „Dabar pažiūrėkime, ką Meksikos sirgaliai veiks Gvadalacharoje. Nekantrauju tai pamatyti“.

„Nors jo karjera prasidėjo čia, Gvadalacharoje, dabar jis grįžta. Ne kaip sūnus palaidūnas, kuris grįžta namo po pralaimėjimo“, – sakė treneris Jose ‘Chepo’ Reynoso. „Priešingai, jis grįžta kaip puikus, kaip karalius, kaip puikus čempionas.

„Džiaugiuosi savo draugais Gvadalacharoje, ten yra mano šeima, miestas. Pradėjau kovoti Gvadalacharoje, o žmonės mane labai palaiko“, – sakė Canelo. „Geri žmonės Gvadalacharoje“.

„Mes tikrai džiaugiamės. Mums tai tikrai didžiulis dalykas. Tai svajonė atvykti čia, į Gvadalacharą“, – sakė treneris Eddy Reynoso. „Pasitraukę boksininkai grįžta į savo šalį, bet mes grįžtame kaip neabejotini pasaulio čempionai.

„Grįšime pas savo žmones puikiu metu, ir tai mus labai jaudina.

„Tiesiog jaučiu, kad atėjo laikas atvykti į Gvadalacharą ir kovoti čia kaip geriausiam kovotojui pasaulyje“, – sakė Canelo.

Ryderis bus problema

„Aš daug tikiuosi iš Canelo, kad grįš namo. Jo ten nebuvo nuo Ryano Rodo laikų. Tai prieš metus, tiesa? sakė Ade Oladipo. „Aš visada žiūrėjau į Johną Ryderį kaip į anglą Canelo.

„Jo ūgis, sudėjimas, barzda, viskas, ir jie ne veltui jį vadina „Gorila“. Šis vaikinas ketina ten patekti ir sukelti problemų.

„Žmonės ateina nokautuoti. Jie nenori, kad Canelo būtų pelnęs dvylika taškų. Ne dėl to jie ten. Taigi Canelo tenka didelis spaudimas pasirodyti“, – sakė Grishamas.

„Džonas Ryderis yra pralaimėtojas, tačiau pastarosiose kovose jis buvo pralaimėtojas, tačiau jis visada randa būdą, kaip įveikti šansus, ir yra pasitikintis savimi.

„Tai yra 100 % Meksika, todėl tikiuosi, kad tai bus skerdynės, geros skerdynės“, – sakė Oladipo.

Canelo turėjo priimti šią kovą

„Džonas Ryderis yra [WBO] privalomas varžovas. Johnas Ryderis yra [WBO] laikinasis pasaulio čempionas“, – sakė Eddie Hearnas. „Johnas Ryderis yra tas žmogus, su kuriuo Canelo Alvarezas turi susidurti arba prarasti savo mantiją kaip neginčijamas pasaulio čempionas.

„Žinoma, kai kalbate apie „Liūto urvą“, tai yra visų liūtų urvų be narvo. Tai didžiausias iššūkis“.

„Manau, kad jis neturi ko prarasti. Štai kodėl jis bus ne tik man. Bus gera kova“, – apie Ryderį kalbėjo Canelo. „Jis yra stiprus kovotojas, pietų letena. Taigi man tai bus geras iššūkis.

„Manome, kad Johno Ryderio kova bus sudėtinga ankstyvaisiais raundais“, – sakė treneris Eddy Reynoso. „Manau, kad Saulius, vykstant kovai, turi primesti savo patirtį, geresnį boksą ir jėgą. Galiausiai manau, kad jis laimės bet kokiu būdu.

„Girdžiu, kad jis sako, kad aš ne tas pats. Jis pamatys“, – sakė Canelo.

„GGG padarė kai kuriuos pakeitimus. Jis padarė gerą darbą išlipdamas iš diapazono, kad Canelo praleistų. Tai buvo geras darbas išeiti iš diapazono“, – apie paskutinę Canelo Alvarezo kovą su Gennadijumi Golovkinu pernai rugsėjį savo kanale sakė Teddy Atlas.

„Tai problema. Canelo nesekė. To trūko ir aš pastebėjau, kad to trūksta. Be to, GGG, kaip tai padarė savo antroje kovoje su juo, kurią, maniau, jis buvo apvogtas. Jis atliko gerą darbą naudodamas savo smaigalį, net kai [40] metų amžiaus“, – sakė Atlasas.

Canelo mažėjimo tendencija: ar tai tęsis?

„Aš nesiteisinu Canelo. Jūsų pareiga patekti ten ir būti pasiruošusiam fiziškai bei emociškai“, – sakė Teddy. „Manau, kad jis galėjo šiek tiek nepastebėti GGG. Manau, kad jis žinojo, apie ką visi kalba.

„Kad kova buvo per vėlu penkeriais metais, kad GGG buvo vyresnis, kad GGG prieš tai kovoje su Murata, kurią jis įveikė, bet patyrė daug smūgių, stipriai nukentėjo. Manau, kad jis tikėjosi lengvesnės kovos, kurios niekada nereikėtų tikėtis jokioje profesijoje.

„Jūsų profesija yra būti pasiruošusiam bet kokiai profesijai. Niekada neturėtumėte tikėtis, kad tai bus lengva diena. Ar jis [Canelo] atrodo nuostabiai geriau [against Ryder]? Nežinau. Manau, kad tai yra vienintelė priežastis, kodėl ketinate žiūrėti šią kovą, jei esate Canelo gerbėjas.

„Norite pamatyti, ar jis atrodys geriau nei atrodė, ar tai mažėjimo tendencija [going to continue?]. Jis pralaimėjo Bivol ir neatrodė gerai prieš GGG. Ar ši mažėjimo tendencija yra reali? Ar tai tęsiasi? Manau, kad dėl to jūs žiūrite šią kovą? pasakė Atlasas.

YouTube vaizdo įrašas