Skip to content
Home » Aksesuarai pritūpimui – Invictus Fitness

Aksesuarai pritūpimui – Invictus Fitness

Priedai pritūpimui
Parašė Holden Rethwill

Pritūpimas yra didžiulė gyvenimo dalis. Mokėti atsisėsti ir atsistoti yra nepaprastai svarbu. Tai taip pat kažkas, ką galintys, linkę neįvertinti arba tuo pasinaudoti.

Pritūpimai taip pat yra nepaprastai svarbūs tai, ką darome sporto salėje! Aš turiu galvoje, ar kas nors iš jūsų gali galvoti apie savaitę, kai nebuvo kažkokio pritūpimo varianto? Sunkios, lengvos, greitos, lėtos, priekyje, gale, visa tai, kas paminėta aukščiau… tai vėlgi, mes vertiname, kol tai iš mūsų atima… kada nors buvo viena iš tų savaičių, kai keliai ar klubai susvyravo, o tu nemoki pritūpti, o visi kiti? Leiskite jums pasakyti, kad tai NĖRA LINKSMA!

Taigi šis aksesuaras bus visiškai skirtas tam, kad mūsų pritūpimai būtų geresni…

Jei perskaitėte atgal, mes jau kalbėjome apie apatinė kūno dalis raumenų grupės ir pagalbinis darbas, galintis padėti sustiprinti tuos specifinius raumenis… šiandien yra kitaip. Šiandien mes apžvelgsime konkrečius pritūpimo aksesuarus, skirtus pritūpimo jėgai… kai kuriuos dalykus, kurie šiek tiek skiriasi nuo mūsų tradicinių pritūpimų taurės, nugaros ir priekinių pritūpimų.

Taigi čia mes…

Pritūpimų variantai

Pritūpimai dėžutėje

Įvairūs aukščiai, aukšti, vidutiniai ir žemi… Tai PUIKIA norint sustiprinti užpakalinę grandinę pritūpimo metu!

Pritūpimai prie diržo

Paprasčiau tai padaryti su mašina (jei turite vietos ir atsarginių daiktų, ją parduoda „Titan fitness“). BET tai galite padaryti ir naudodami matuoklio diržą, kai kurias apyrankes ir kai kuriuos virdulius!

Zercher pritūpimai

Visiškai neįvertintas pritūpimų judėjimas… šie dalykai sūpuoja jūsų kojas, šerdį ir net viršutinę kūno dalį! Jei nerimaujate dėl štangos ar bet kokio objekto, kurį naudojate jas kasdami, patarčiau užsimauti kelio rankoves ant alkūnių.

Pritūpimai su smėlio maišeliu

Dar vienas užpakalinis grandininis GRUPINIS.. nori stipraus visko? Paimkite smėlio maišą ir pritūpkite. Žiūrėti smėlio maišo pritūpimo demonstraciją.

Saugos juostos pritūpimas

Šis dalykas tinka visiems, turintiems pečių problemų, neleidžiančių naudoti štangos. Jei kada nors lankysitės sporto salėje 11–12 val., tikėtina, kad treneris Bryce’as užsiims šiuo klausimu.

Siauros stovės pritūpimai

Pastaruoju metu matėte šį iššokantį langą jėgos klasėje… jie puikiai tinka VMO, dar žinomi kaip kojų ašaros

Plačios stovės sumo pritūpimai

Vėlgi, tai šiek tiek pasirodo jėgos klasėje. puikiai tinka užpakalinės grandinės darbui

Yra ir daugiau… bet tai vieni iš mano mėgstamiausių pritūpimų variantų!

Dabar pakalbėkime apie kai kuriuos kitus priedus, kad sukurtume pritūpimų skaičių!

Pritūpimo priedai

Atvirkštinė hiper

Norite stipraus pritūpimo? Gaukite stiprią nugarą. Peržiūrėkite atvirkštinę hiper demonstraciją.

Rogių tempimas ir atbulinis rogių tempimas

Negalite pritūpti, nes kažkas jus sulaiko? Trauk roges. Tai mano NUMERIS VIENAS būdas pagerinti kojų jėgą atliekant mažos rizikos judesius. Dar spalio mėnesį mes įveikėme tą 3 viršūnių iššūkį (3 kalnai per mažiau nei 24 valandas… Žinau… epiškai)… iki to roges vilkiau bent 4 kartus per savaitę, o mano kojos jautėsi STIPRIOS.

Bulgarų pritūpimai ir pritūpimai su padalijimu

Tai puikiai tinka vienos kojos jėgai ir galimiems apatinės kūno dalies disbalansams. Bulgarai linkę būti labiau užpakalyje, o įprastas pritūpimas su padalijimu yra šiek tiek labiau priekyje. Žiūrėti bulgarų pritūpimų demonstraciją.

Juostiniai žygiai

Booty BURNER. Peržiūrėkite juostinio žygio demonstraciją.

Svertinis nešioja

Pageidautina priekinė lentyna arba smėlio maišas… stipri nugara = tvirta viskas. Peržiūrėkite priekinio stovo nešiojimo demonstraciją.

Svertiniai klubų smūgiai

Ar man reikia daugiau paaiškinti?

Glute kumpio pakėlimas ir kojų tiesimas

Keletas pavienių pratimų čia, daugiausia dėmesio skiriant šlaunies ir sėdmenų raumenims. Žiūrėti glute kumpio auginimo demonstraciją.

Sąrašas čia yra begalinis… bet tai tik keletas mano įvairių aksesuarų, kuriuos mėgstu įsidėti tomis dienomis, kai žinau, kad pritūpsiu!

Jei turite kokių nors mėgstamiausių pritūpimo aksesuarų, kurių čia nematote, praneškite man, kokie jie yra!

Taip pat patikrinkite…

Viršutinės kūno dalies aksesuarų darbo vadovas

Olimpinių svarmenų kilnojimo reikmenų darbo vadovas

Apatinės kūno dalies aksesuarų darbo vadovas