Skip to content
Home » 5 būdai, kaip sėkmingai pasiekti savo tikslus

5 būdai, kaip sėkmingai pasiekti savo tikslus


5 būdai, kaip sėkmingai pasiekti savo tikslus
Parašė Nichole DeHart

Mes siekiame padėti žmonėms pasiekti savo tikslus. Nesvarbu, ar tai padėtų kam nors pasilenkti, geriau pasirodyti sporto salėje ar siekti sveikesnio gyvenimo būdo, mes kasdien siekiame savo narių tikslų. Daugelis mano klientų sėkmingai pasiekė savo tikslus, tačiau jų sėkmė priklausė nuo daugelio dalykų. Akivaizdu, kad įsipareigojimas siekti tikslo ir nuoseklumas vaidina didžiulį vaidmenį siekiant jūsų tikslų. Tačiau pastebėjau, kad jei laikysitės šių penkių patarimų, tikrai sėkmingai pasieksite savo tikslą.

Pavyzdžiui, viena iš mano klientų – Lisa B. – neseniai pirmą kartą prisitraukė. Tai buvo didžiulis jos pasiekimas, nes ji niekada negalėjo atlikti griežto prisitraukimo. Norėčiau pasidalinti su jumis, kaip ji pasiekė šį tikslą, vadovaudamasi šiais penkiais patarimais:

  1. Turėkite žaidimo planą. Tai didelis. Kiekvienas gali išsikelti tikslus, ne kiekvienas gali juos pasiekti. Sudarykite žaidimo planą savo keliui į sėkmę. Lisa žinojo, kad nori pasiekti griežtą prisitraukimą, todėl pradėjo „Invictus Pull-Up“ programą. Jos planas buvo laikytis prisitraukimo programos namuose ir (arba) prieš įprastas treniruotes.
  2. Venkite blaškymosi. Gyvenime yra daugybė trukdžių, ir jei nustosite spręsti kiekvieną iš jų, niekada neturėsite nei laiko, nei energijos pasiekti užsibrėžtą tikslą. Kai užsibrėžiate tikslą, būkite ryžtingi ir ryžtingai jį įgyvendinti. Lisa neseniai įstojo į Policijos akademiją, todėl jos ir taip įtemptas žmonos ir 2 vaikų motinos grafikas tapo dar aktyvesnis. Ji neleido tam atitraukti dėmesio; ji laikėsi savo žaidimo plano. Net jei ji turėjo praleisti treniruotę, ji vis tiek laikėsi prisitraukimo programos savo namuose.
  3. Sukurkite palaikymo grupę. Tai labai svarbu siekiant tikslo. Kad ir kaip norėtume tikėti, kad turime antžmogiškų galių, mums visiems reikia paramos. Tai ypač aktualu, kai bandome pasiekti tai, kas gali būti iš mūsų komforto zonos. Pasikalbėkite su draugais ir šeima apie tikslą, kurį išsikėlėte sau, ir paprašykite jų paramos. Tada, kai jūsų valia gali svyruoti, jūsų paramos grupė gali jus sustiprinti. Lisos šeima jai buvo didžiulė paramos grupė, kuri pasirūpino, kad ji pasiektų Invictus, nepaisant įtemptų dienų akademijoje.
  4. Daryk paprastai! Labai dažnai matau užsibrėžtus tikslus, kurie yra pernelyg sudėtingi ir, tiesą sakant, neįgyvendinami. Tegul tikslas yra paprastas ir pasiekiamas. Jei aš jūsų paklausčiau skalėje nuo 1 iki 10, kiek pasitikite savimi, kad pasieksite savo tikslą, išgirsčiau, kaip sakote 11! Jei išsikelsite realius tikslus, sukursite sėkmės aplinką, kuri ir toliau kuriama. Daug pasiekiamų, mažų tikslų virsta vienu dideliu laimėjimu. Liza užsibrėžė aiškų, pasiekiamą tikslą: pasiekti 1 griežtą prisitraukimą.
  5. Išlik pozityvus. Lengva nusileisti, jei nesilaikėme savo žaidimo plano 100% arba praleidome savo tikslo datą. Darykite viską, ką galite, nuo pasidavimo iki atgrasymo. Tai yra priešas! Pripažinkite klaidą, tada judėkite toliau. Kuo daugiau galvosite apie savo suvoktą klaidą, tuo labiau tai gali trukdyti jūsų sėkmei. Liza turėjo tęsti savo darbą, siekdama prisitraukti, net pakeisti savo mitybą, kad padėtų pasiekti savo tikslą. Buvo laikai, kai ji buvo nusivylusi tiek laiko, kiek prireikė savo tikslui pasiekti, bet ji niekada neleido, kad tas atkalbinėjimas nusvertų jos ryžtą, kai ji vis labiau artėjo prie pirmojo prisitraukimo.

Šiuos penkis veiksmus galima pritaikyti bet kuriam jūsų nustatytam tikslui. Kaip pavyzdį naudojau savo kliento pasiekimus prisitraukimo srityje, tačiau galėčiau paminėti daugelio kitų klientų sėkmingai pasiektus svorio metimo, sportinių rezultatų ir gyvenimo būdo tikslus. Jei norite susitarti dėl susitikimo su vienu iš Invictus trenerių ir surengti tikslų nustatymo sesiją, atsiųskite el. laišką adresu info@crossfitinvictus.com.